Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostawcy Ekogroszku (Sklepy Internetowe) - Lista I Opinie- Kontakt, Zgodność Z Opisem, Dostawa


shogunzlasa

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj "segal21"

Bądź twardy! Trzymam kciuki :)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, segal21 napisał:

witam,wszystko ładnie szło i po chwili pojawił się taki napis 3 nie znajduje się na liście dozwolonych wartości,o co chodzi,zamawiałem przy użyciu tableta,czy co zamówienie to trzeba się od nowa rejestrować,jak się loguje to moje konto jest,pozdrawiam.

Jeszcze raz spokojnie:) Logujesz się na pgg sklep przed godż 7:00Wybierasz sortyment który Cię interesuje myślę,że to ekomiał klikasz na niego i widzisz tylko niego i zaczynasz odświerzać stronę o godz 7;00 lub 6;59 ekomiał jest dostępny klikasz ile ton i jest Twój:))) .Wszystko zależy od Twojego refleksu w palcach.Napewno Ci się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tak jak piszesz,ale ktoś przede mną zamówił więcej  i już  dla mnie nie było trzech ton dlatego wyskoczył taki komunikat,pozdrawiam wszystkich którzy życzą mi powodzenia iCiebie Karol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam  :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wszystko przez Ciebie i @segal21 będzie marzł zimą:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolne dni nie wystawiają! Zaloguj się przed godziną siódmą, może  na stacjonarnym komputerze  lub laptopie  z szybszym łączem internetowym uda Ci się kupić bez problemu, no i nie zapomni o częstym odświeżaniu strony przed godziną 7 00 bo samo może nie zaskoczyć! Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarł wreszcie ekogrogroszek z firmy THMH skład ze śląska.Muszę powiedzieć,że jestem miło zaskoczony węgiel suchy jak pieprz ładny błyszczący.Jak się pali powiem za miesiąc zasobnik zasypany ekomiałem z pgg.Czas oczekiwania na ekogroszek 8 dni cena 950 zł marka Pieklorz(niby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worki foliowe,ale grube lepsze niż pakowany ekoret.Worki po 20kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zamówię ze strony http://slaskiecentrumweglowe.pl/ ekogroszek wesoła i napiszę jak to wygląda i jak się pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2018 o 09:12, segal21 napisał:

witam,wszystko ładnie szło i po chwili pojawił się taki napis 3 nie znajduje się na liście dozwolonych wartości,o co chodzi,zamawiałem przy użyciu tableta,czy co zamówienie to trzeba się od nowa rejestrować,jak się loguje to moje konto jest,pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak za wartośc opałową ok .Ale cena za transport nie mogę się doczytać czy cena z dostawą  czy może trzeba bulić np.150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Transport paletowy KGM (Polska) (opłata +94,00 zł)
 
Za pobraniem (Polska) (opłata +114,00 zł)
 
 
Przelew błyskawiczny Dotpay (opłata +17,71 zł)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 http://www.wegiel24.info/335/Opal-workowany

Pytacie o ten skład, więc z czystym sercem mogę polecić. Skład ten w okolicach Rybnika i nie tylko cieszy się chyba najlepszą opinią, węgiel w workach przychodzi suchy, jest zresztą składowany w wiatach, ja kupiłem Retopal i jestem bardzo zadowolony z jakości tego węgla i obsługi. Moi znajomi kupują z tego składu także Pieklorza z Chwałowic, choć w pobliżu można kupić prosto z kopalni. Jeżeli chodzi o ten wątek z mokrym węglem, wygląda to tak; kupując węgiel z kopalni jest on mokry, najzwyczajniej cieknie z niego woda, ponieważ załadunek następuje prosto z zakładu przeróbczego tzw "płóczki". Dlatego właściciele składów opału  straty tym powodowane wliczają w koszty, albo celowo polewają wodą, żeby wyjść na swoje, gdyż węgiel na składach wysycha. Właśnie dla tego wiele zależy od uczciwości i rzetelności firm handlującym węglem, lepiej jest kupić droższy suchy węgiel, ze sprawdzonego i rzetelnego składu niż mokry prosto z kopalni lub od nieuczciwego sprzedawcy. Po za tym firmy handlujące węglem mają spore upusty, więc cena węgla prosto z kopalni dla klienta indywidualnego jest dużo wyższa, a handlowcy mimo strat spowodowanych wilgotnością węgla i tak sporo zarabiają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich na forum, mój pierwszy post, chociaż śledzę różne wątki od wielu miesięcy. 

Mój ostatni zakup online - ekogroszek STABEK, z www.stabek.pl. 870 zł za tone przy przelewie elektronicznym. Węgiel przyjechał do mnie z małymi problemami ze strony kuriera (schenker) , ale po mojej interwencji na infolinii Stabeka w końcu dostarczyli węgiel. Ostatecznie i tak w miarę szybko bo dostałem po 4 dniach od zamówienia. 

Węgiel na pierwszy rzut oka zgadza się z opisem na worku i w reklamach. Dość gruby, miału dosłownie nie ma, ale są za to bryłki sporo większe niż 25 mm. Eko faktycznie suchy, nie mam zastrzeżeń. Po spaleniu pierwszych worków testowych musiałem zmnieszać nadmuch, bo porobiły mi się czopy z popiołu, teraz generalnie jest w porządku. Kaloryczność wydaje mi się w porządku, spalam 4,3 kg na dobę przy ogrzewaniu wody. 

Generalnie jestem zadowolony z zakupu, strona bardzo prosta w obsłudze, nowoczesna. Kontakt z infolinia bardzo rzeczowy i profesjonalny. Dostawa w miarę szybka, całość wrażenia psuje ten kurier. Węgiel taki jak w opisie, wiem za co płacę i na pewno jeszcze 2 tony domówie na wrzesień/październik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś kupował ostatnio Czarną Perłę? Jak stoją z jakością w KTK? Suchy, mokry? To, że ma spieki z popiołu to wiem, mi nie przeszkadza, umiem je zniwelować (STABEK jest podobny, retopal też).

Cenę mają świetną - 710 zł za tonę, promocja https://czarna-perla.ktkpolska.pl/ 

Zastanawiam się czy nie kupić jedną tonę ekstra na przyszły sezon. Taniej to już chyba nigdy węgla nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na początku września, partia była pakowana w zeszłym roku tak jest wybite na workach również wrzesień, opał suchy,wagowo blisko 25 kilo tylko ma bardzo dużo popiołu,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tę cenę napewno taniej nie kupisz, sam zamowilem dwie tony wczesniej jak bylo jeszcze cieplo.  Namuwili mnie na ich nowosc, Czarny Piorun, podobno 27mj i malo popiolu. Za te cene mam nadzieje bedzie dobry, byl na pewno dobrze zapakowany i dosć szybkoo przyjechal. Jeszcze nim nie palilem bo u mnie byly wrecz afrykanskie temperatury. zostawie go na mróz, na razie czarna perla wystarczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 709 zł masz greenpal, parametry lepsze (24-25MJ, popiołu mniej, jest suchy ) od CzP. Minus jedyny to workowanie, przychodzi w bigbagu ale to nie problem, przynajmniej można trochę kalorii zrzucić i mięśnie wyrobić. Wczoraj kolejny wylądował w workach na kotłowni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.