Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

15zł nie od osoby ale tyle trzeba uzbierać co miesiąc od wszystkich. Jak wpłacisz 15zł to pewnie wystarczy na 2 lata :) Obowiązku nie ma.

Edytowane przez wojszym2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wojszym2244 napisał:

Założyłem zrzutkę po 15zł na hosting. Taka jest opłata miesięczna za hosting na Mydevil.net. Jak się zbierze więcej to oczywiście starcy na dłużej. 

https://zrzutka.pl/px2emh

  • Wpłaty
    • Wpłatę na zrzutkę możesz dokonać błyskawicznie - po kliknięciu “Wpłać” wybierz ikonę swojego banku lub płatność kartą albo BLIKiem. Wpłata powinna pojawić się na zrzutce do kilku minut. Możesz również wykonać przelew tradycyjny (wszystkie dane do przelewu znajdziesz po wybraniu tej metody płatności). Pamiętaj, że zaksięgowanie takiego przelewu może trwać nawet dwa dni robocze.
    • Podczas dokonywania wpłaty możesz dołączyć wiadomość do organizatora, która może również być wyświetlona w komentarzach zrzutki.
    • Wpłaty na zrzutkę możesz dokonać nawet, gdy widnieje na niej informacja, że została zakończona. Dopiero wyłączenie zrzutki zablokuje taką możliwość.

Do podłączenia sterownika nie jest wymagana wpłata. Poprostu jak ktoś chce dołożyć się do opłat to może wpłacić.

 

ok poszło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ile chciałbyś wpłacić? To chyba nie jest jakaś wygórowana kwota?

Wpłaciłeś i masz ten komfort, że dołożyłeś się do kosztów.

Edytowane przez wojszym2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojszyma kolego jest jakaś szansa aby konwertery nie Timela we dawały możliwość zapisu w nowszych softach czy to na dobre się skończyło na sofcie 2.11??

Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o aplikacje na android to w wersji 2.16 były duże zmiany w komunikacji a od wersji 2.19 zapis jest weryfikowany tokenem. Także nie wiem czy jest sens dostosowywać aplikację do nowszych softów bo od 2.19 i tak nie mażna nic zapisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska wpłacona. Używam modułu timela ale podgląd stera przez www bardziej mi odpowiada. Zachęcam wszystkich używających do wpłaty. Korzystamy to zwolnijmy z kosztów Wojtka bo on i tak wykonał dużo pracy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o aplikacje na android to w wersji 2.16 były duże zmiany w komunikacji a od wersji 2.19 zapis jest weryfikowany tokenem. Także nie wiem czy jest sens dostosowywać aplikację do nowszych softów bo od 2.19 i tak nie mażna nic zapisać.
Czyli jeśli chce nadal coś zmieniać w sterowniku zdalnie np będąc w Belgii to tylko timelu konwerter daje taką możliwość??pytam bo laik jestem z tego tematu.

Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłacone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze jakąś chwytną domenę wykupić, np. tutaj bo cena za odnowienie jest względnie niska.
Przykłady:
skzp.pl                  9,99zł / 40.64zł*
skzp.com.pl         7,49zł / 34,99zł*
skzp.eu               13,28zł / 21,96zł*

* Ceny netto za rok rejestracja/odnowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na sprzedaż konwerter ICS-100 firmy Planet. Zakupiłem 2 lata temu i śmigał z apką Wojtka.

teraz po aktualizacji zmuszony jestem do zakupu timelowskiego.

zainteresowanych zapraszam na piv.

cena do dogadania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłacone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, carlo napisał:

Można jeszcze jakąś chwytną domenę wykupić, np. tutaj bo cena za odnowienie jest względnie niska.
Przykłady:
skzp.pl                  9,99zł / 40.64zł*
skzp.com.pl         7,49zł / 34,99zł*
skzp.eu               13,28zł / 21,96zł*

* Ceny netto za rok rejestracja/odnowienie

Myślę, że dobry pomysł :).

Poszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, awseba napisał:

Sprawdzałem wszystko jest dobrze na sterowniku jak wpisuje dane to mi pokazuje że wszystko jest ok po odłączeniu kabla i zasilania pokazuje błąd modemu

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Czy router do którego jest podłączony konwertor ma dostęp do internetu ?

Jaki masz konwertor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.