Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie Kotła Do Internetu (Sterownik Multifun)


jarrek

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej by było jak by dzwonili wszyscy użytkownicy którzy mają problem z tą platformom do sasa to może jakieś rozwiązanie znajdą ,jak bedzię jednia osoba dzwoniła albo dwie to temat oleją ja wczoraj próbowałem ale nie szło sie dodzwonić ale trzeba próbowć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zaczynam mocno fiksować na recalart. Jak jakiś czas temu dzwoniłem do Recalart (nie pamiętam w jakiej sprawie) to otrzymałem tylko info, że nie zapewniają wsparcia serwisowego dla kotłów SAS i trzeba do Sas-a dzwonić.

 

Przedwczoraj dzwoniłem do recalart, żeby się dowiedzieć za co w sumie płacę to rozmówca w dość olewający sposób odparł, że trwają prace serwisowe, a zapytawszy o termin usłyszałem, że nie wiadomo kiedy się skończą. Totalna olewka - nie dziwię się, że SAS zerwał współpracę. Zarazem robiąc to zostawił użytkowników w .......

 

Może ktoś doradzi jak zadziałać razem - jako że stroną jest dla nas SAS - to z tą firmą.  Bo jak każdy z nas będzie szarpał sobie sam to raczej nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej SAS na klauzulę że jeśli zerwie umowę to recalart może go olać. Ale ja na twoim miejscu bym wysłał pismo -maila do nich z prośbą o załatwienie sprawy . Bo nie po to kapuchę wydałeś na ten produkt żeby teraz zakupić inny nowy. Poza tym oni go wcisnęli do katalogu , a ty za ich namową go kupiłeś. Swoją drogą Tech też może tak zrobić. Wywali ogłoszenie że trzeba im co miesiąc 20 zł płacić i też nic nie zrobisz tylko płacić trza :)  Co innego jak masz umowę z nimi podpisana ze oni gwarantują serwis przez ileś tam lat. Ale chyba tak nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam nieśmiało zaczyna działać ale z błędnymi datami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, w której wersji softu PID Standard przestał działać prawidłowo, tzn. tak jak to było w wersji z 04.12.2015 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie mogą być objawy  tego "rozjechania" ? Dziś przeszedłem właśnie na wersję z lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na początku ładnie pracował na PID Standard, ale dziś po przejściu w tryb lato, dość mocno przeciągnął ponad zadaną. Co gorsza po południu temp. kotła spadła do 45°C a tu kocioł dalej w podtrzymaniu. Załączam wykres.

post-60083-0-71900800-1520778685_thumb.jpg

Zatem objawy są różne, ale ogólnie potwierdzam - w wersji z lutego 2017 PID Standard nie działa prawidłowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo. Właśnie miałem się pytać

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że na wykresie godziny prawidłowo wskazuje a u mnie przez cały wykres jest tylko jedna godzina 

 

To chyba od przeglądarki zależy, wyloguj się, zamknij i spróbuj ponownie.

Ja miałem to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nie działają ? Nie dostajesz SMS albo maila ?

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Ryszard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nie działają ? Nie dostajesz SMS albo maila ?

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

 

Nie działają w żadnym z trzech wariantów, tzn. na paltformie, e-mailowo czy tez SMSowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.