Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana podajnika


lukale

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szykuję się do wymiany podajnika w piecu sas multi 25kW, chciałbym podajnik z przeciwzwojem na końcu w którym można podawać także miał. Przeszukałem już sporo stron ale nie natrafiłem na podajnik który pasuje pod płytę montażową w sas'ie tj 250mm szer. x355mm wys. Czy ktoś z Was spotkał się z takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na sprzedaż podajnik żeliwny eko energia 25 kw z przeciwzwojem. Używany był 6 sezonow. Podajnik mam z koszem pomalowanym farba chlorokauczukową od środka. Wymiary płyty montażowej 17,5 cm szerokość mierzona górą płyty. 22 cm wysokość mierzona z boku. Zeby ci cos przypasowało to musisz sobie kupić blachę np 5mm i w niej zrobić otwory pod twoj piec i pod podajnik. Cała filozofia. Wiem bo tak robiłem u siebie. Wcześniej miałem tłoka. Jesli byś był zainteresowany to pisz/dzwoń 514798679 dogadamy sie. Za całość będę chciał 700 zł plus odbior osobisty/kurier. Mój podajnik i kosz ma dorobione dosuszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.