Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Defro Eko Komfort Duo Pz 15 Kw Zbyt Wysoka Temperatura


lukas144

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to za stroma ta krzywa od razu takie skoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie męczył sie z pogodowka, temperatura na zewnątrz ma niewielki wplyw na temperaturę w domu jesli masz przyzwoicie ocieplony dom. W domu potrzebujesz temperatury okolo 22'C i co cię obchodzi pogoda na zewnątrz.

Wyłącz też ochronę powrotu bo przez to sterownik glupieje.

Sprawdz z manuala czy zawór 4d jak czy jak otwierasz to faktycznie otwiera czyli czy nie chodzi na opak bo to częsty błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie męczył sie z pogodowka, temperatura na zewnątrz ma niewielki wplyw na temperaturę w domu jesli masz przyzwoicie ocieplony dom. W domu potrzebujesz temperatury okolo 22'C i co cię obchodzi pogoda na zewnątrz.

.

Srutu majtki z drutu. Przy domu pasywnym to bym się zgodził ale nie przy takim ze standardową izolacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się. U mnie sprawuje sie to idealnie będę przerabiał podłogówkę dodatkowo na sterowanie pogodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia ustawienia odpowiednio krzywej grzewczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pisze praca tylko, nawet jak palę z PID. Natomiast jest inna różnica. Jeśli palę z PID pokazana jest temp spalin, natomiast podczas palenia bez PID w dwu stanie tej temperatury nie ma na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.