Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Kupujecie Dobry Pellet?


sambor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak pisałem wrzucam fotki popiołu z kolejnego testowanego Pelletu i jak widać jest dobrze . W czasie palenia nie było żadnych problemów ale palenisko samo się czyści więc tutaj nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego. Natomiast po wyjęciu popielnika sprawdzenia co jest w środku okazało się że nie ma żadnych spieków a popiół wygląda jak na foto.

 

Pellet rozpalał się bez problemów, zużycie praktycznie takie samo jak Olipmu.

Pellet w workach bez napisów i bez pyłu i trocin w środku.

Jedyne co zauważyłem to więcej trochę popiołu po tygodniu palenia ale to można przeżyć za 300zł mniej na tonie...

post-70452-0-46960900-1514207224_thumb.jpg

post-70452-0-30274400-1514207448_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, możesz napisać coś więcej n/t palenia pelletem ze słonecznika w kotle (automatycznym ?) na ekogroszek - jak się sprawdza takie rozwiązanie bo chcę przestać być sponsorem górniczych barbórek 13, 14, 15, 16 i flapsów

Ja jestem osobiście zadowolony fakt może to nie to samo co eko-groszek czy drogi pellet ale mam za 550zł/t pelletu który całkiem nieźle się pali i mnie to zadawała  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , do Hubert , paliłem na próbę peletem gold energy i pali się dobrze. Obecnie palę Eko energy i jest podobny do Golda . Nie mam porównania do innych peletów. Cena 740 za tonę. Pozdrawiam Albert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Hubert73 masz daleko do Żagania lub Korzuchowa , bo w tym rejonie porusza się gość co handluje peletem energy , ma też jakiś bukowo sosnowy ,miałem na próbę 6 worków to podczas palenia rur od palnika była czerwona przy tych samych ustawieniach co przy eko energy. Dosłownie szatan a nie peletem , musiałem zjechać z mocą i podawaniem.Pozdrawiam Albert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Trochę mnie dziwi ,że mając pod nosem pelet za 650 zł palisz olimpem , który pewnie z 900 stów albo i więcej kosztuje.

Chyba lepiej się czują co niektórzy jak przepłacą , to ja zapraszam do Opolskiego tu są giganty co po 1200 za tone chcą  , kiedyś napisałem jednemu dlaczego 2000 nie chce to mnie straszyć zaczął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz nawet lokalni producenci windują ceny zwąchawszy dobry interes.....wczoraj obdzwoniłem trzech z cenami od 650 do 700 i......dupa blada brak towaru i dopiero po nowym roku może coś będzie.

Dzisiaj wziąłem na próbę pelet z liściastych 11 zeta za worek zobaczymy.

A jutro jadę po ostatnią paletę od Fabicha za 799 .....i nie ma co narzekać tylko brać : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

No to powoli bo powoli ale zaczynają dyktować i równać a nawet przeganiać ceny węglowe , czyli norma w PL będziemy co dwa lata zmieniać źródła ciepła i grać w ciuciubabkę z handlarzami opału i fiskusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.