Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tani opał


Pablo360

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przedstawiam fakty:

1. Autor tematu jest nowym użytkownikiem (bez dowodów, że jest spamerem, który chce tylko zareklamować sklep).

2. Nie jestem w stanie stwierdzić czy w czasie zamieszczenia posta (16 grudnia 2022) pod adresem https://www.skladwegiel.pl/ faktycznie nie było regulaminu ze wskazaniem na firmę. Natomiast w czasie zamieszczenia mojego posta jak i w dniu 18 grudnia (w którym byłem w stanie namierzyć stronę w waybackmachine w regulaminie była zamieszczona nazwa firmy, którą zweryfikowałem w ceidg.

3. W związku z powyższymi punktami usunąłem posty sugerujące, że pod wskazanym adresem (link live - może być nieaktywny) - link do usuniętych postów.

4. Na dzień publikacji posta  (25.12.2022) autorem sklepu pod adresem URL https://www.skladwegiel.pl/  jest firma ***.

Administracja forum potwierdza że nie jest w żaden sposób związana z przedsiębiorcą opisanym w tym temacie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest dlaczego zostały usunięte moje posty.

Prawdziwość tego co pisałem możecie sprawdzić sobie kontaktując się z policją w Płońsku i posterunkiem gminy Raciąż, policjant poinformował mnie telefonicznie że pod tym adresem nie ma żadnej firmy świadczącej takie usługi w Krajkowie i już miał inne telefony w tej sprawie, na facebook gminy jest informacja w tej sprawie. Poza tym dzwoniłem do cert, którzy poinformowali mnie że już tej w sprawie też już mieli kontakt. ale nic nie mogą zrobić.

Na stronie firmy nie ma żadnego telefonu, wysyłka za wcześniejszym opłatą, pisałem do nich nawet poprzez link na stronie, kontakt - wysłanie wiadomości -  z prośbą o podanie telefonu i druga wiadomość nie pamiętam treści, zero odzewu.

Nie jestem spamerem tylko osobą, która zainteresowała się stroną skladwęgiel.pl, co do której mam wątpliwości i chciałbym potwierdzić pewne informacje, wobec powyższego przekazałem na tej stronie swoje informacje w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta strona to lipa, jak wiele innych:

image.thumb.png.429e6d6a2bc2df490eb16faefc291c63.png

 

Powtarza się znany schemat. Tylko płatność przelewem. Danych numeru konta nie znajdziecie w sieci, co tylko upewnia, że to nowy lipny numer konta założony na słupa.

image.png.acfceaab090d7144015723d04c209edd.png

 

UWAGA! Strona ta sama, a nowy numer konta w przeciągu 2 tygodni. Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuje węgla w sieci, ale dla mnie wszystkie internetowe oferty bez opcji "płatność przy odbiorze" obecnie nie są wiarygodnym źródłem do zaopatrywania się w opał, przy ewentualnej chęci zakupu

wyjątkiem jest pgg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, kolejna bardzo podejrzana strona. Podobnie jak polskiwegielinfo rzekomo firma Dawida Bogdanowicza z Warszawy. Pod wskazanym adresem nie ma firmy a nr tel jest błędny. 

Ale najbardziej dziwi mnie opieszałość władzy i organów ścigania w tym temacie. Ludzie na opał oszukiwani są w biały dzień a potem słyszymy "nic nie możemy zrobić w tej sprawie..." ??? Czy to aby również nie wygląda zbyt dziwnie..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, anur1993 napisał(a):

Witam serdecznie kupiłem na ich stronie węgiel i mam taką info ktoś tak miał?

Jesteś "w plecy" 4500zl

Przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie

kolega @Speedo w poście 4423 podaje nazwę sklepu gdzie kupił eko i potwierdził dostawę jak by ktoś zamarzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jakby ktoś tym Famtexem był zainteresowany to podany wcześniej nr rachunku nie jest przypisany do żadnego podatnika VAT. Sprawdziłem w wyszukiwarce na podatki.gov. Zwykła lipa i tyle. Kupować tylko ze sprawdzonych źródeł i nie kombinować, bo potem będzie płacz i ganianie po komendach i sądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.