Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, fieczaa napisał:

Udało się 😄

Pytanie do osób, które płaciły przelewem tradycyjnym. Czy przychodziło po zaksięgowaniu wpłaty jakieś potwierdzenie? Jeśli tak to po jakim czasie?:)

Ja dostałam maila na drugi dzień po płatności, czyli jak zaksięgowali to wysłali maila, że zamówienie jest opłacone. W ciągu 5 dni roboczych wysłali zamówienie. U mnie całkowity czas oczekiwania na towar wyniósł 8 dni roboczych 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eurogroszek
10 minut temu, konyszef napisał:

green się pokazal w kolorze mam tone w w koszyku 

 

klik w koszyk strona nie działa szkoda czasu i prądu w komputerze 

 

a zapasy się kurczą z każdym podaniem podajnika 

 

może ktoś mi tu odpowie bo nie mogę znaleźć nic konkretnego na temat ekogroszku 

 

pułkownika i majora ? 

Kolego nie przesadzaj.

Jak jest w koszyku klikasz przejdź do kasy. 

Jak ładuje z 5 sek to odświeżasz i powtórka.

I nie ma bata żeby się nie udało. Co z tego, że stronę wywala. Odświeżasz i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w samym mechanizmie sklepu niewiele się zmieniło od tygodni. Ew. dodali re-captche google na kasie.
Za to liczba odwiedzających zwiększyła się znacznie (widać to też po liczbie przeglądających ten wątek).

W efekcie strona nie daje rady - bo są limity jednoczesnych połączeń. Część zapytań jest kolejkowana a część odrzucana. Skutkiem niektóre osoby widzą sklep a inne w tym samym czasie dostają błędy albo czekają na połączenie. Przy czasie dostępności produktu rzędu 3 minuty jest to być albo nie być: niektórzy widzą dany produkt dostępny a inni nic nie widzą w tym samym czasie bo mają info: trwa łączenie albo błędy...

Edytowane przez sirocco
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, eurogroszek napisał:

Kolego nie przesadzaj.

Jak jest w koszyku klikasz przejdź do kasy. 

Jak ładuje z 5 sek to odświeżasz i powtórka.

I nie ma bata żeby się nie udało. Co z tego, że stronę wywala. Odświeżasz i już.

tak odświeżasz i jak w końcu strona się ogarnie jest już nie dostępny nie uwierzysz ale nic inaczej nie robię jak napisałeś 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grzesznik napisał:

Miał ktoś z Was coś takiego?

Nagle mi wyskoczyło

 

 

 

Screenshot 2022-02-02 at 13-44-29 Kasa - Sklep PGG.png

Programiści PGG uczą się stosować googlową recaptchę od paru dni. W założeniu ma to ubijać boty... Dajmy im trochę czasu na naukę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie braknie z tona, to myślę domówię. Po tym, co się dzieje ze stroną, wrześniowo październikowe zakupy to była sielanka.

Nie na moje nerwy to polowanie za 8zł dziennie, zameldowałem się po pułkownika. Zobaczymy jak z przesyłką. Nie sprawdzę go zbyt prędko bo muszę najpierw opróżnić kotłownię z karlika. Ale ja nie o tym.

Taka mnie myśl naszła. A może to wcale nie popyt taki jest na karlika, ale próba zniechęcenia kupujących ? Mnie zniechęcić udało się skutecznie.

Wystarczy, że kilku graczy opałowych z tej samej drużyny wykupiło w zespół za cenę skrzynki słabej wódki dziennie  usługę atakowania strony sklepu PGG w godzinach ich pracy. A takich , którzy stracili przez PGG a właściwie zyskali sporo mniej na rynku tej zimy jest całe mnóstwo.

Rozumiem, że ludzie jakieś distile i inne cuda pouruchamiali, ale to co się dzieje obecnie to nie jest normalne, że strona przez większość czasu niemal nie odpowiada. Limit 2t, brak sprzedaży na akcyzę i utrudniona dostępność powinna skutecznie wystraszyć spekulantów i handlarzy, a tu jest co raz gorzej.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.