Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy robi zapasy na całą zimę. Ja ich nie robię i ta sytuacja się nie zmieni. Nie mam gdzie trzymać ekogroszku. Poza tym nie wyobrażam sobie palet żeby mi stały całe lato przed domem. Jak ktoś ma gdzie trzymac to rozumiem. To pierwsza kwestia druga to finanse nie każdego stać żeby kupić cały opal na sezon z góry. No niestety przez to trzeba zapłacić więcej. Co do ceny to też nie sądzę żeby zeszła poniżej 1000zl. U mnie w okolicach obniżyli cenę o 30zl - szal i emocje 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Mieszkam w kamienicy, więc piwnica średniej wielkości. Na placu nic nie mogę trzymać, ponieważ nie jest on mój. Na miesiąc spalam ponad 1 t groszku, a piwnicy mieszczę 2.5 t.

Nie mam więc możliwości zamówienia na raz ilości, która wystarczyłaby mi na sezon.

Co do cen kopalnia je ustala na rok, a składy mogą je zmieniać dowolnie. Szczerze wolę jednak tu kupować niż dać zarobić składom. 

Kupując raz, kupiłam kolejny raz i z pewnością nie ostatni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zwłaszcza te foliowe worki mają tyle. I gdzie jakąś kłótnia czy chęć reklamowania? Poprostu zaciekawiło mnie to, że stoi zapakowany węgiel przez miesiąc a ludzie polują co dzień, męczą się i psioczą, że nie ma mogą kupić przez tydzień czy dwa, tony ekogroszku. Być może wcale nie chodzi o to że węgla brakuje a poprotu mają jakiś wewnętrzny limit. Nie wiem, nie żyje co dzień węglową polityką i nie sprawdzam co tam się na kopalniach dzieje. Widać inni mądrzejsi, tak. 

Pzdr. 

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limity są głównie ze względu na składy. Przyjechał, zabrał 20 ton i zadowolony. Tylko ile takich sprzedaży może być obsłużonych? 

Dzięki limitom ma szansę kupić węgiel szary Kowalski. 

Ja nie widzę braku węgla na kopalni, nigdy się z tym nie spotkałam, skoro wydobycie odbywa się nawet w weekend.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 6:00 tylko ciemność widzę...

Strona tylko co jakiś czas na kilkanaście sekund podwiesza się... Jak Wy tam coś widzicie to ja nie wiem... cuda?

Palec już boli od odświeżania 4 okienek

Nie żebym miał słaby komputer - nówka sztuka, 6 rdzeni procek, światłowód 300MBs

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie no wydawało mi się to ściemą i że to jakieś boty kupują albo co, ale dzisiaj byłem światkiem dosłownie na chwilę był pieklorz czyli jednak wrzucają.

Ja poluję na greenpal-a oczywiście biały kruk.

Józef ja klikałem cały  czas i tak jak mówisz większość to "ciemność widzę ciemność" 

jakbym potrzebował pieklorza no to mogłem kupić tyle, że ja na ekoenergii lecę na miale a u mnie miał na skladzie po ok 950 więc no żaden interes dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w koszyku Karlika drugi tydzień i nie mogę kupić

Polowanie codzienne od 6:00 do 14:00 , zaczynam mieć tego dość bo jak dla mnie to lecą w ciula , ewidentnie szukają pretekstu do kolejnego podwyższenia ceny

 Zaczynam szukać gdzie indziej, najwyżej kupię ruski, rynna wszystko przepali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eko na tauronie wisiał ostatnio dosyc długo, paliłem różowym , nie było tragedii, lepszy od ruska,  porównywalny do karlika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eurogroszek
2 minuty temu, adas404 napisał:

Ja to mam wrażenie, że oni się z nas śmieją, pogrywają w kotka i myszkę. Wczoraj o tej porze Karlik był już wrzucony 2x. Dziś człowiek specjalnie wstaje wcześniej, 8:00 minęła a tu Karlika ni widu ni słychu. 

Noo ale jak już ,,wrzuco" to ze 3 godziny będzie 🙂

A na stronie taurona też zakupy tak wyglądają? Bo co tam zaglądam to niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.