Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MARCINDZIALDOWO napisał:

Mam Greena w koszyku może do końca tygodnia się uda kupić . Powodzenia wszystkim w zakupach. Oby każdy kupił byl zadowolony. 

Zmienia to cokolwiek? jestem nowy w temacie a i mi został w koszyku big bag karlika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w koszyku to pół drogie z tobą teraz patrz by był dostępny i podarzaj dalej do kasy klik klik

Poczytaj poprzednie wpisy to się dowiesz więcej. Przygotuj numer PESEL bediEsz musiał zaznaczyć zgody i kliknąć na dole przejdź do zapłaty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2022 o 09:35, fieczaa napisał:

Do tych co im się udało kupić. Jaka płatność? Bo może też od tego zależy czy się uda zrealizować koszyk. 

Nie słuchaj, rodzaj płatnosci nie ma znaczenia. Potwierdziłem płatność blik  i wyrzuciło mnie, mówie sobie dupa. A tu zaskoczenie na emailu wiadomość z linkiem do dokończenia transakcji. Dzisiaj zakupiłem karlika znajomemu za jednym podejście wczesnie rano 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedią jest to że o opale myśli się zimą a nie jak jest spokojnie, wiosna lato. Wiosną za Pieklorza płaciłem 885 zł, Bartex gold 930 zł, sambudrol comfort 830 zł, sambudrol ecodesign 985 zł. Wszysstko z dostawą by PP, bez żadnego napinania. Ale mi nie przeszkadzało że dwie palety nie weszły do kotłowni i muszą stać przy trawniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MARCINDZIALDOWO napisał:

Dziś do 19 maja wrzucać towar podobno 

Można jaśniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość se jaja robi a Wy łykacie. O tej godzinie to ludzie z biura sprzedaży w domu już siedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, przems16 napisał:

Czy jezeli mam towar w koszyku i odświeżam strone tylko w koszyku to tez zniknie ta ikonka o braku towaru jak sie pojawi dostepny ??

Zniknie , wtedy szybko do kasy , a tam po zaznaczeniu wszystkich zgód i wybraniu sposobu płatności i kliknięciu zapłać , ZWIECHA i od nowa Polska Ludowa 🤣 Bynajmniej tak jest ostatnio w przypadku Greenpala , którego wrzucają na 30s 🙁

Edytowane przez lenON22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Oldek napisał:

Tragedią jest to że o opale myśli się zimą a nie jak jest spokojnie, wiosna lato. Wiosną za Pieklorza płaciłem 885 zł, Bartex gold 930 zł, sambudrol comfort 830 zł, sambudrol ecodesign 985 zł. Wszysstko z dostawą by PP, bez żadnego napinania. Ale mi nie przeszkadzało że dwie palety nie weszły do kotłowni i muszą stać przy trawniku. 

Możliwe, że aktualna napinka i boom to już są głównie zakupy na przyszły sezon 2022/23.
Bo wiele wskazuje, że taniej niż 1000 zł za tonę to nawet w czerwcu nie będzie...

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Oldek napisał:

Tragedią jest to że o opale myśli się zimą a nie jak jest spokojnie, wiosna lato. Wiosną za Pieklorza płaciłem 885 zł, Bartex gold 930 zł, sambudrol comfort 830 zł, sambudrol ecodesign 985 zł. Wszysstko z dostawą by PP, bez żadnego napinania. Ale mi nie przeszkadzało że dwie palety nie weszły do kotłowni i muszą stać przy trawniku. 

Możliwe,że jak poszerzyłbyś trochę horyzonty, to zwróciłbyś uwage na to, że do końca 2021 trzeba było wymienić piece na 5 klase i doprowadziło to do sytuacji gdzie na kocioł czekało sie 2 miesiące. Jeśli ktoś się zagapil to piec dostał już w okresie grzewczym i wtedy zaczął się interesować ekogroszkiem.  Co za tym idzie ilość zapotrzebowania na ekogroszek wzrósł wraz ze wzrosteł ilości kotłów na eko.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.