Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

@lenON22

Jeżeli jesteś w kasie, wcale nie trzeba kupować tego samego dnia.

Po prostu odśwież co jakiś czas tą podstronę z kasą - może być przez automat, co 10 minut - a kilka minut przed spodziewaną godziną dostępu węgla - mimo braku dostępności - kliknij czerwony  przycisk.

Ja swój koszyk trzymałem kilka dni i zastosowałem taką metodę, i bez problemu udało mi się kupić 5 ton Greenpala na raz.

Przez to odświeżenie przed spodziewaną dostępnością miałem wpisany pesel, wybrany typ dokumentu i typ płatności - domyślnie mi się nie uzupełniało.

Jak wiedziałem, że dostępny to tylko kliknąłem czerwony przycisk i zakup zrobiony 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było dziś, za koszyk też zapłacić nie można

 

I co chwilę strona wiesza się.... 😞

Edytowane przez Jozefg1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2022 o 13:55, Kinga000 napisał:

Czy ktoś z okolic Konina ma jakieś doświadczenie co do dostawy, tzn. ile dni od wysłania? Wyczekuję już drugi dzień i nici. Z tego co tu wyczytałam kurier nie zawsze dzwoni z odpowiednim wyprzedzeniem, więc czekam, ale ile można? Jutro już pt, więc ostatnia szansa 

mi dostarczyli teraz w sobote 29-01, kiero pomocny wstawił paletke gdzie poprosiłem. w sobote z rana telefonem do kierowcy ze dziś dostawa, 30 min przed telefon od kierowcy ze wyjezdza z poczty 

zamowiony karlik 

17-01 jedna paleta

18-01 2 palety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźcie cierpliwi, ja pierwszy raz wszedłem na forum w czwartek, udało mi się po przeczytaniu wielu stron wrzucić Karlika do koszyka z telefonu. W piątek już z laptopa na dwóch otwartych kartach doszedłem tylko do kasy. Ponieważ nie kupiłem w piątek dwa zwisy na poziomie kasy!!!!!! to dzisiaj powrót do koszyka.  O 9.07 zaznaczyłem przelew tradycyjny żeby nie ryzykować z zawieszeniem na płatności i Karlik kupiony. Mam tragiczne łącze internetowe i laptopa z 2016 roku, więc nie ma co dramatyzować tu chodzi o dwa czynniki dostępność w minutach//ilość kliknięć. Pozdrawiam i będę Was odwiedzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.