Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lriuqs napisał:

30 s to chyba niezbyt długo 😄

u mnie ze 2 min wisiał🤑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wszystkich postów, uwag użytkowników udało mi się dość szybko kupić 2t Karlika a trzy dni później kolejne dwie. Oczywiście w zakupach na "raty" czyli rano do koszyka, później do kasy a w trzecim podejściu potwierdzenie zakupu. Płatność zawsze wybierałem przelew tradycyjny. 

 

Dziś zjechały pierwsze 2t, kurier bardzo miły nawet mi to chciał wwieźć na posesję ale niestety zaniemógł elektryczny paleciak, więc zostały na drodze. Powiadomienie z PP że dziś będzie dostawa z czterogodzinnym spóźnieniem. Tyle czasu już stał pod domem.😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, co napisał @Sebuss , że jest możliwość przejścia z Kasy do Potwierdzenia zakupu 🤔 ale chyba ta opcja działa tylko w przypadku kolejnej dostępności towaru , tego samego dnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lenON22 napisał:

jest możliwość przejścia z Kasy do Potwierdzenia zakupu 🤔 ale chyba ta opcja działa tylko w przypadku kolejnej dostępności towaru , tego samego dnia ?

właśnie tak, jak danego dnia nie sfinalizujesz to następnego dnia zaczynasz od koszyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Sebuss napisał:

Po przeczytaniu wszystkich postów, uwag użytkowników udało mi się dość szybko kupić 2t Karlika a trzy dni później kolejne dwie. Oczywiście w zakupach na "raty" czyli rano do koszyka, później do kasy a w trzecim podejściu potwierdzenie zakupu. Płatność zawsze wybierałem przelew tradycyjny. 

 

Dziś zjechały pierwsze 2t, kurier bardzo miły nawet mi to chciał wwieźć na posesję ale niestety zaniemógł elektryczny paleciak, więc zostały na drodze. Powiadomienie z PP że dziś będzie dostawa z czterogodzinnym spóźnieniem. Tyle czasu już stał pod domem.😄

W listopadzie tez udało się kupić bez żadnego problemu tone karlika. Jednak teraz zawiesza się na przejściu do potwierdzenia zakupu. Nie wiem czy mój internet nie daje rady. Trzeba czekać do poniedziałku, może będą mieli większe zapasy i jakoś pójdzie.

 

Nawet nie widziałam, że można zostać w kasie. Dziękuję że podpowiedź. Spróbuję tak w poniedziałek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Karlikowy napisał:

Nawet nie widziałam, że można zostać w kasie. Dziękuję że podpowiedź. Spróbuję tak w poniedziałek.

Zostać w kasie możesz tylko w dniu polowania. W poniedziałek zaczynasz ponownie od koszyka.

 

15 minut temu, Karlikowy napisał:

Nie wiem czy mój internet nie daje rady.

Nie twój internet, ale internet PGG. Po prostu zwiększył się popyt i im nie wyrabia serwer / łącze, cokolwiek oni tam mają. Zrobiło się gdzieś wąskie gardło na przesyle informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Godzinę temu, hajtaler428 napisał:
Godzinę temu, lenON22 napisał:

jest możliwość przejścia z Kasy do Potwierdzenia zakupu 🤔 ale chyba ta opcja działa tylko w przypadku kolejnej dostępności towaru , tego samego dnia ?

właśnie tak, jak danego dnia nie sfinalizujesz to następnego dnia zaczynasz od koszyka

 

THX i to jest bardzo ważna informacja , szkoda że Greenpal pojawia się tylko raz i nie można skorzystać z tej opcji  🙁

Edytowane przez lenON22
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grennpal miałem w koszyku od grudnia dziś zmienilem na karlik i też siedzę w koszyku bo wiesza się na przejściu do kasy ..... Wyższa szkoła jazdy jak ktoś się wspomaga różnymi programami to i nie ma problemu z kupnem. W poniedziałek instaluje coś to obserwowania stron bo inaczej nie kupie odświeżając stone co 10 min. Co niektórzy tutaj tak nawet widzę wiedza ile czasu był czyli korzystają ze wspomagaczy. Prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MARCINDZIALDOWO napisał:

Grennpal miałem w koszyku od grudnia dziś zmienilem na karlik i też siedzę w koszyku bo wiesza się na przejściu do kasy ..... Wyższa szkoła jazdy jak ktoś się wspomaga różnymi programami to i nie ma problemu z kupnem. W poniedziałek instaluje coś to obserwowania stron bo inaczej nie kupie odświeżając stone co 10 min. Co niektórzy tutaj tak nawet widzę wiedza ile czasu był czyli korzystają ze wspomagaczy. Prawda ?

Nieprawda. Ja naciskam klawisz f5 na klawiaturze co 10 sekund. I nie trzeba siedzieć cały czas. Wystarczyło przeczytać na forum w jakich godzinach pojawia się towar. Fakt po dodaniu do koszyka przy płaceniu to czasami loteria. Ale ile czasu był to prosta matematyka. Bo jak po dodaniu do koszyka nagle pisze ze nie ma towaru to logiczne że towa był kilka sekund. A jak po przejściu i kupieniu towar dalej jest dostępny to musi być z dwie lub trzy minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MARCINDZIALDOWO napisał:

Grennpal miałem w koszyku od grudnia dziś zmienilem na karlik i też siedzę w koszyku bo wiesza się na przejściu do kasy ..... Wyższa szkoła jazdy jak ktoś się wspomaga różnymi programami to i nie ma problemu z kupnem. W poniedziałek instaluje coś to obserwowania stron bo inaczej nie kupie odświeżając stone co 10 min. Co niektórzy tutaj tak nawet widzę wiedza ile czasu był czyli korzystają ze wspomagaczy. Prawda ?

Tak było przedtem. Teraz jak towar się pojawia strona sie wiesza i automaty nie działają. Jedyny sposób to wysiedzieć i odświeżać szybko na siłe wtedy kiedy coś sie pojawi. co ci da istalacja do obserwowania stron jak towar sie pokazuje na kikadziesiąt sekund i jeszcze strona łapie zwiechy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można śmiało powiedzieć, że każda sekunda jest na wagę węgla 🤣

Edytowane przez lenON22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrozik44 napisał:

Tak było przedtem. Teraz jak towar się pojawia strona sie wiesza i automaty nie działają. Jedyny sposób to wysiedzieć i odświeżać szybko na siłe wtedy kiedy coś sie pojawi. co ci da istalacja do obserwowania stron jak towar sie pokazuje na kikadziesiąt sekund i jeszcze strona łapie zwiechy..

No właśnie dlaczego się wiesza ? Dobre pytanie brak odpowiedzi... Limit trochę poprawił sprawę ale o parę sekund. Kiedyś to było chociaż widać ile palet jest wystawiona. A było to z 4-5 lata temu i był tylko w big bagu ... Wisial nawet 2 godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim wskazówkom z tego forum udało się zakupić 1t Pieklorza i 1t Karlika, musiałbym jeszcze rodzicom Greenpala, ale podejrzewam, że to już będzie nie do zrobienia. 

Widzieliście info, że w poniedziałek sklep od 8.00 do 9.00 nieczynny? Może znowu jakieś zmiany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Macik23Wysyłka 130PLN ( info.na zielono w podsumowaniu wątku na samej górze ) od każdej tony na palecie, o dziwo do Cz-wy za 1t Greenpala koszt transportu 116.90pln 🙂

Edytowane przez lenON22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.