Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, KrzysiekZet napisał:

Czy GREENPAL EKOMIAŁ bywa dostępny? Spędziłem kilka dni przed kompem i nigdy nie widziałem jego dostepności.

... Wystarczy przeczytać stronę wcześniej, pisałem na ten temat...

 

  • Zgadzam się 1
  • Nie zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziś mam informację że wysłano zamówienie (zamawiane 27.12) i mam pytanie o telefon od kuriera, czy dzwonią dzień przed dostawą, czy w dniu dostawy. Muszę wziąć wolne z pracy na czas dostawy i nie wiem jaki dzień brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, buska3 napisał:

Panowie, dziś mam informację że wysłano zamówienie (zamawiane 27.12) i mam pytanie o telefon od kuriera, czy dzwonią dzień przed dostawą, czy w dniu dostawy. Muszę wziąć wolne z pracy na czas dostawy i nie wiem jaki dzień brać.

Do mnie, w dzień dostawy z rana, przyszedł sms z numerem kuriera, zadzwoniłem i przesunąłem sobie dostawę na dzień, który mi pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu chorobcia, a z jakim wyprzedzeniem godzinowym w dniu dostawy, czy to też różnie.

Edytowane przez buska3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, o to chodziło. Czyli nie robią problemów z przesunięciem o 1 dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pomocyklimosz napisał:
9 minut temu, Mirek1973 napisał:
czy dowód osob trzeba miec zamawiajacego (kurier sprawdza ?)czy tez sąsiad moze odebrac 

a jakim prawem kurier ma ci zaglądać do dokumentów? Kim on jest?

Przecież nie musisz kupować ze zwolnieniem z akcyzy. Kup z akcyzą. Nie trzeba będzie nikogo weryfikować czy dane są prawidłowe.

P.S.

U mnie kurier był trzykrotnie. Nie wymagał żadnych dokumentów. Nie ja odbierałem towar. Dzwonił wcześniej, że jedzie raz z 5-6 godzin wcześniej. Raz, że za godzinę będzie, a raz 30 min wcześniej.

Teraz mam tylko informację, że przygotowano do doręczenia 3.01.2020 i cisza na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, p-gizd napisał:

Witam wszystkich.

Mam konto w sklepie PGG. Jestem już drugi raz w kasie i nic. Czy trzeba tam uzupełnić wszystkie dane? Zanim to uzupełnie to węgla już nie ma. Co mam teraz zrobić czekać na dostępność czy odświeżyć stronę

Uzupełnij dane w profilu, odśwież stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szpadyzor napisał:

Poteiwrdzenia nie mam na mailu, ale w zamówieniach jest że statusem złożone, może to ma coś do rzeczy, ale forma płatności to przelew tradycyjny.

Na infolinię nie mogę się dodzwonić...

potwierdzenie mogło wpaść do spamu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na koncie pgg czy masz konto do wpłaty i tytuł wpłaty. Mail może przyjść z opóźnieniem dużym do ciebie.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.