Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, buska3 napisał:

Głośno leci w radiu. Ale ekogroszek jest można powiedzieć robiony w nieczynnych kopalniach tylko stoi maszyna do produkcji. Więc podejrzewam że ile mają grubego tyle przetworzą i wyślą.

13,32 klikać

Na Zakład Produkcji Ekopaliwa węgiel do produkcji greenpala i karlika jest dowożony już czysty wagonami z innych kopalń  jak związkowcy zablokują tory to produkcja stanie bo nie ma nic w zapasie na zwałowisku  ostatnio zakład również stał bo blokowali tory... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc trochę od wyścigu po opał ze strony pgg.

Czy ktoś zauważył że parametry Karlika ze strony sklepu odbiegają od świadectwa które kopalnia wysyła do zakupionej partii ? 

karlik strona.png

karlik swiadectwo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyprostowanie. Ludzie muszą też wiedzieć o takich sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Emilien napisał:

Odchodząc trochę od wyścigu po opał ze strony pgg.

Czy ktoś zauważył że parametry Karlika ze strony sklepu odbiegają od świadectwa które kopalnia wysyła do zakupionej partii ? 

karlik strona.png

karlik swiadectwo.png

Ale co konkretnie odbiega? bo patrzę i patrzę, i nie widzę...

 Że wartość opałowa deklarują jako min 25 a podają w opisie 26-28 ?

Fakt,
popiół powinni podać 3-12% a nie 3-9% aby była ścisłość
i podobnie
wilgoć 5-15% a nie 5-12%

Edytowane przez sirocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakład produkcji ekopaliwa to ma jakieś lagi, karlik kupiony, dzien po pieklorz, pieklorz juz u mnie pod domem a po karliku ani widu ani dychu 😉

 

co do tych blokad to wczesniej sa linki do 3 artykulow na ten temat i tylko w jednym z nich napisali, ze oni chca blokowac tory DO ELEKTROWNI bo elektrownie czesza sobie za prad miliony i nie chca sie podzielic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.25 był karlik w big bagu....udało mi się dodać do koszyka i na tym koniec.....wyświetlił się błąd serwera jak chciałem przejść do kasy.....

No i teraz już oczywiście brak na składzie .....trzeba będzie czekać, może na dwa razy się uda

No u mnie też ten sam komunikat.....brak nawiązania z serwerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni węgiel w koszyku i nie mogę przejść dalej. wtf ?! mam komunikat przy adresie wysyłki "Podczas obliczania ceny transportu nie udało się nawiązać połączenia z serwerem." adres poprawnie wpisany: kod pocztowy miejscowość, ulica, nr domu. Fakt nie mam u siebie w miejscowości ulicy ... wpisałem w tym polu nazwę miejscowości drugi raz . Możliwe że w tym tkwi problem? Komunikat o braku towaru w czasie gdy wchodzi on na stan znika ale ten problem z nawiązaniu połączenia z serwerem mnie trzyma.

pgg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, wesato napisał:

Od dwóch dni węgiel w koszyku i nie mogę przejść dalej. wtf ?! mam komunikat przy adresie wysyłki "Podczas obliczania ceny transportu nie udało się nawiązać połączenia z serwerem." adres poprawnie wpisany: kod pocztowy miejscowość, ulica, nr domu. Fakt nie mam u siebie w miejscowości ulicy ... wpisałem w tym polu nazwę miejscowości drugi raz . Możliwe że w tym tkwi problem? Komunikat o braku towaru w czasie gdy wchodzi on na stan znika ale ten problem z nawiązaniu połączenia z serwerem mnie trzyma.

pgg.jpg

Przejdzie. Ja też w polu ulica podaje nazwę miejscowości i się zatwierdzs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, grzegorz665 napisał:

Kolego.........u mnie ten sam problem. Też nie wiem czy źle to mam uzupełnione jeśli chodzi o adres, ten nie ma ulicy więc mam wpisana tam jeszcze raz miejscowość....

 Dodam że we wcześniejszym zamówieniu (zrezygnowałem 😞 )miałem miejscowość przy kodzie pocztowym inną (miejscowość gdzie znajduje się urząd pocztowy) a w miejscowości drugiej, inną (obie właściwe dla danego kodu) i także mieliło , mieliło i wywalało ten komunikat.... więc to chyba nie problem w niewłaściwym doborze nazw miejscowości. podejrzewam brak możliwości wysyłki w nasze rejony ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Karliku w Bigbagu miałem taki sam błąd trzykrotnie. Siedmiokrotnie zamawiałem pieklorza czy karlika w workach nie miałem takiego problemu. Towar zamawiany na te same adresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.