Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

witam, a jak mam towar w koszyku mogę spróbować np. jutro jak dzisiaj będzie inny asortyment , będę wdzięczny za wasze doświadczenie i cenne uwagi

 

Edytowane przez SZPAWEŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SZPAWEŁ Ja mam jedną cenną radę. Zrób sobie kawy bądź herbaty, usiądź i przeczytaj kilka ostatnich stron wątku(najlepiej nawet cały), cała nasza wiedza na temat zakupów w sklepie PGG została już przytoczona, kilka razy nawet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatrzymać w koszyku - przy następnej dostępności kupić.

Edytowane przez Fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem w ostatnich dwóch tygodniach 7 zamówień na 11 ton dla siebie i kolegi. Więc jakoś się da, ale jest już coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, h3nio napisał:

Ja dzisiaj pierwszy raz polowałem na karlika i po 08:00 dodałem do koszyka, a przed 11:00 zamówiłem. Trochę mylące jest to, że przy przelewie tradycyjnym w panelu klienta jest inny tytuł przelewu od tego, który przychodzi na e-mail.

To ja już nic nie rozumiem , jestem na stronie od 10.30 , odświeżanie co 5sek. Przy pomocy Distill i żadnego powiadomienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barlinek napisał:

12:04, Karlik był przez 10 sekund może. To już dzisiaj 3 raz jak był wrzucony. Z Karlikiem chyb koniec na dzisiaj.... Ewentualnie może w Big Bagu, ale  zauważam, że dodawany jest 1x dziennie

I co z tego, że był... Udało mi się kliknąć jak był dostępny jak opcja "dodaj do koszyka" zmieniła się na "ładowanie" nie dodając towaru do koszyka 🤦‍♂️

1 minutę temu, danielpce napisał:

I co z tego, że był... Udało mi się kliknąć jak był dostępny jak opcja "dodaj do koszyka" zmieniła się na "ładowanie" nie dodając towaru do koszyka 🤦‍♂️

 

Screenshot_20211227_120414_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.