Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana korpusu wodnego kotła co


Pafnucy

Rekomendowane odpowiedzi

To Ci komedia,kolo o nicku "kodu pin" ma zwyczajny podgrzewacz wody kupiony w zeszłym roku a chce puczać innych jak mają palić i ma żal,że ma zasłonkę z dymu...

Kolego,zacznij od siebie i wymień ten "podajnikowiec" na coś lepszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2019 o 19:07, o6483256 napisał:

Mnie to nie dziwi, bo węgiel to "brudne" paliwo. Niezależnie jak będziesz palił, to tylko minimalizujesz szkody. Mam świadomość, że jestem w "jaskini lwa" bo na tym dziale wszyscy palą paliwami kopalnymi, ale zachowajmy obiektywizm.

Jestem za całkowitym odejściem od węgla mimo, że palę w podajnikowcu. Pellet (przynajmniej w naszym krajowym wydaniu), też mnie nie przekonuje, bo tak naprawdę nie wiemy co palimy.

 

Nie wiem o co kaman...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2019 o 08:33, Pafnucy napisał:

Bez urazy - ile masz lat 6? Kto ma 2 komórki mózgowe to wie, że cała ta walka ze smogiem to unijna ustawka (czyli niemiecka), po to by kontrolować gospodarki sąsiednich niżej rozwiniętych państw (już otwarcie się o tym mówi - tymi mechanizmami np. zniewalana jest Afryka - nie chodzi oczywiście o smog, ale techniki działania), wepchać niemieckie technologie i produkty za ciężką krwawicę. W dodatku ugruntować handel CO2 czyli powietrzem. Równie "zaciekle" walczono z dziurą ozonową, co to miała unicestwić ludzkość w 10 lat i jakoś nikt dzisiaj nie walczy a dziura cudownie, samoistnie zniknęła, bo widocznie już nie opłaci się z nią walczyć. Zachodnie koncerny trują cię śmieciowym żarciem, ludzie masowo umierają na raka i jakoś nie słychać, żeby pozamykali żłobów zarządzających zachodnimi koncernami za to odpowiedzialnych masowo do więzień - i unia dzielnie nie walczy z trucicielami. Wręcz gnoi się ludzi, którzy głośno o tym mówią.  Założyciel "grinpisu" ostatnio się przyznał, że globalne ocieplenie to była ściema. Popatrz na to jakimi środkami dysponuje ta organizacja - jeśli ktoś wyłożył taką kasę, to żąda czegoś w zamian i na pewno nie robi tego żebyś ty polski Janusz miał świeże powietrze, żył długo i szczęśliwie.

Tu coś na ten temat gadali 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Największa ściema naszych czasów"  to dokument, czy paradokument ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos " ściemy". Coś dzisiaj w tv " reżimowej" napomknęli, że bodajże Holandia zamierza ograniczyć hodowlę bydła, żeby zmniejszyć emisję CO²...  Mam na ten temat własną teorię. Wszyscy zapewne słyszeli, że UE podpisała umowę  z krajami ameryki południowej, umożliwiającą import tamtejszej TAŃSZEJ WOŁOWINY.  Wołowina w związku z tym w sklepach z pewnością nie potanieje. CO² też nie ubędzie ale ktoś na tym z pewnością świetnie zarobi... Podobne geszefty robiono już wcześniej. Pod pretekstem ochrony środowiska całe fabryki przenoszono z europy do azji. Jak truły tak trują, tylko tam ludzie pracują za miskę ryżu... Także strzeżcie się wszystkich, którzy chcą Wam zrobić lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teoria granicząca z pewnością :).

Czasem warto pewne mechanizmy przenieść do mikroskali i jeszcze więcej widać że to giga ściema. To tak jak z tym, że "unia nam daje..."

Wyobraźmy sobie ty (czyli Niemcy) masz sąsiada (czyli np. taką Polskę) - ten sąsiad jest od ciebie biedniejszy - w związku z czym postanawiasz mu oddać 50% swoich dochodów ot tak - po to żeby stał się równie bogaty jak ty, oddajesz mu technologię i wiedzę za bezcen (no może za to, że jego syn wykosi ci trawę w ogródku), a robisz to dlatego, że "jest fajny", jest "trendi" no i po to, żeby pewnego dnia był równie bogaty jak ty i umiał produkować dobra, w produkcji których jesteś od lat potentatem (np. wyplatać koszyki), robił to szybciej, sprawniej i taniej - ciśnie się tu 2 słowa głupota i samobójstwo gospodarcze. No ale 90% polskich Januszów uważa że tak właśnie jest. Unia im da bo są fajni i żeby mogli "żyć ekologicznie" - bo unia nie może spać przez to, że tak martwi się o ich zdrowie, szczęście i bogactwo. Taki Niemiec całe wieczory i ranki obsesyjnie nic nie robi tylko myśli jak tu Januszowi zrobić dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pafnucy napisał:

Unia im da bo są fajni i żeby mogli "żyć ekologicznie"

Oczywiście,że unia daje i trąbią o tym na każdą stronę tylko nikt nie napisze,że każde euro kosztuje Nas 2/3 razy więcej bo tyle w rzeczywistości zwracamy-o tym mechanizmie jest sporo w sieci,ale nikt głośno o tym nie mówi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.