Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Petycja do marszałków województw


Juzef

Rekomendowane odpowiedzi

Z doświadczenia wiem, że na tym etapie najlepsze efekty będą w terenie, ponieważ wielu ludzi nadal żyje w realu a nie w sieci dlatego zachęcam do drukowania petycji i podpisów chodząc do sąsiadów itd. co sam zrobię. Mamy akcję sprzątania z radnymi to zapoznam ich z akcją powinni na zebraniach wiejskich udostępnić informację o petycji. 

Nie pozwólmy żeby ludzie z miast i bloków decydowali o naszych domach, nie pozwólmy na propagowanie szkodliwych społecznie działań (ubóstwo energetyczne oraz jego skutki zdrowotne i budżetowe) ze względów ideologicznych bo tak robią "zieloni". Skoro ludzie nie mają alternatywy i wyboru to siłą rzeczy w walce o czyste powietrze poprą szkodliwe dla siebie pomysły tak jak zakazy i nakazy. Walczmy o prawo wyboru o wolność, o prawo decydowania o sobie nie zostawiajmy tego innym bo oni zrobią jak im pasuje a nie jak jest dla nas dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2019 o 10:03, miki1212 napisał:

Nie pozwólmy żeby ludzie z miast i bloków decydowali o naszych domach

Pozwólmy – ale po rzetelnym przeszkoleniu: że ten znienawidzony somsiad może dalej ogrzewać dom drewnem lub węglem, ale oni nie będą tego widzieć, czuć ani nie będzie to bardziej szkodliwe od diesla, którym oni po mieście latają.

Obecnie tacy ludzie wściekli na somsiada popierają zakazy, bo nie wiedzą, że jest inna droga.

W dniu 14.04.2019 o 10:03, miki1212 napisał:

najlepsze efekty będą w terenie

Zdecydowanie. Tylko musi mieć kto za tym chodzić. Samo się nie zrobi.

Tymczasem http://wyborcza.pl/10,82983,24642221,nie-ma-czasu-do-stracenia-ludzie-umieraja-z-powodu-bezczynnosci.html

Screenshot_20190415_103823.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Juzef napisał:

Pozwólmy – ale po rzetelnym przeszkoleniu

Nie, nie pozwolimy. Po to są samorządy żeby decydować o lokalnym prawie, ja nie decyduje co się dzieje w Warszawie czy Krakowie to dlaczego jakaś banda oszołomów ma decydować  jak mam żyć na swojej ziemi? To bez sensu.

Niech oni się lepiej szkolą u siebie dla siebie, chyba, że pozwolą u siebie w parku kury czy wieprzki hodować, oczywiście po przeszkoleniu to wtedy możemy rozmawiać jak równy z równym.

Niech każdy decyduje u siebie.

Ja dziś podrukowałem i wieczorem przejadę po okolicy potem to prześle pod ten podany adres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61
4 godziny temu, Juzef napisał:

Pozwólmy – ale po rzetelnym przeszkoleniu: że ten znienawidzony somsiad może dalej ogrzewać dom drewnem lub węglem, ale oni nie będą tego widzieć, czuć ani nie będzie to bardziej szkodliwe od diesla, którym oni po mieście latają.

Obecnie tacy ludzie wściekli na somsiada popierają zakazy, bo nie wiedzą, że jest inna droga.

Zdecydowanie. Tylko musi mieć kto za tym chodzić. Samo się nie zrobi.

Tymczasem http://wyborcza.pl/10,82983,24642221,nie-ma-czasu-do-stracenia-ludzie-umieraja-z-powodu-bezczynnosci.html

Screenshot_20190415_103823.png

Banda oszołomów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miki1212 chyba z deka inaczej na problem patrzymy. "Ludzie z bloków" w tej chwili raczej będą za zakazami, bo nie wiedzą, że można spalanie drewna i węgla ucywilizować. Jeśli się dowiedzą – mogą być sprzymierzeńcami. Albo przynajmniej nie być dożartymi wrogami. Dlatego muszą się dowiedzieć.

40 minut temu, berthold61 napisał:

Banda oszołomów.

Nie (tylko). Ja ich podziwiam i zazdroszczę, że są skuteczni i potrafią na taką szopkę zebrać ~15 osób. Ja, gdybym teraz chciał zrobić akcję pod Sejmem – będę szczerze zaskoczony jeśli znajdę 1-2 osoby, z czego potem jedna rzeczywiście przyjdzie.

Oni wywieszają petycję i bez problemu robią kilkanaście tysięcy podpisów gdy jest potrzeba.
Informację o mojej petycji widziało już kilka tysięcy osób. Podpisów jest 66 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Gazeta wyborcza od samego swego początku odwala takie szopki , co za problem zebrać kilku cymbałów i popstrykać i rano w kiosku masz , to samo TVN z tymi niby faszystami w lesie , my możemy sobie poskakać z flagami i nikt nas nie pokaże , oni pokazują tylko to co im służy , za dużo tv oraz gazet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto z tymi " oszołomami" pogadać ? Pokazać im inne sposoby spalania. Może jakieś materiały im podesłać. Takie rozpoznanie bojem. Jak w czambuł będą wszystko negować, to przynajmniej nie będzie wątpliwości, że to nie jakiś spontan, tylko dokładnie zaplanowana i prowadzona ofensywa, żeby wypchnąć z rynku wszystko oprócz gazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co to ma do rzeczy ?  Sam kiedyś miałem sadzę na dachu i trawniku. Skusiem się na sterownik z dmuchawą do swojego kopciucha. Uwierzyłem w zapewnienia, że postęp w kotłowni zaoszczędzi mi opału i czasu na obsługę kotła. A okazało się dokładnie odwrotnie, czyli dużo gorzej niż wcześniej. Do tego co mam teraz, nie ma żadnego porównania... Czyli można jednak dużo lepiej spalać, to co mamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, berthold61 napisał:

my możemy sobie poskakać z flagami i nikt nas nie pokaże

A próbowałeś?
Ja w tej chwili nie mówię o skakaniu pod Sejmem – proszę o podpis.

2 godziny temu, SONY23 napisał:

A może warto z tymi " oszołomami" pogadać ? Pokazać im inne sposoby spalania.

Oczywiście. Często wtedy następuje przejrzenie na oczy. Lecz nie u wyższych funkcyjnych, szkolonych do walki z węglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.