Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pellet- województwo lubelskie


andrzejlubicz

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki, 

zapraszam do wymiany spostrzeżeń na temat dostawców i cen pelletu w województwie lubelskim.
Jeśli ktoś ma kontakt do jakiegoś dobrego dostawcy, zapraszam do podzielenia się. 
Przy okazji może znajdzie się chętny na wspólne zamówienie, np. w przyszłym roku hurtowej ilości w celu obniżenia kosztów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ja w tamtym sezonie palilem pelletem sosnowym z Orchówka k. Włodawy - 750 zl/tona, 2 rodzajami pelletu sosnowego i debowego ze składu w Starym Uścimowie700-800 zl/tona, oraz pelletem dębowym importowanym przez firme Sanit z Ukrainy - 850 zl/tone.

Najgorsze były pellety ze Starego Uścimowa. Mnóstwo popiolu i spieków.

 

Pellet sosnowy z Orchówka oraz dębowy z firmy Sanit jak dla mnie super. 

Dębowy troszkę wydajniejszy od sosnowego ale moim zdaniem nie na tyle lepszy żeby płacić 100 zł więcej na tonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jeszcze nie mam zaopatrzenia.

Póki co czekam na pestki wiśni, ze znajomymi bierzemy na próbę za grosze.

No i zbieram się żeby kupić pellet. Ale właśnie szukam opinii żeby spróbować jakiegoś polecanego przez innych.

Jak nic nie znajde to pewnie kupie ten z Orchówka.

 

Pellet z Orchowka jest w 25kg workach na palecie. Transport był gratis bo mieszkam na trasie Orchówek -Lublin, a że często wożą do Lublina pellet to przy okazji mi podrzucili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ta firma.

Mam palnik Pellasx Hybrid Mini 25.

A Ty do tej pory gdzie kupowales pellet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u różnych dostawców z lepszym lub gorszym skutkiem. 
Jeden gość sprzedaje u mnie pelet no name za 950zł i uważam że to lekka przesada, skoro mogę za niewiele więcej zamówić sobie Lava lub Olimp. 
Drugi sprzedaje najgorszego sortu ukraine i każda partia to loteria, a cena też nie warta ryzyka. 
Do trzeciego trzeba dojeżdżać, a ja nie mam ani auta ani czasu. 
Dlatego szukam konkretnego dostawcy żeby kupić np. pięć ton i mieć z głowy. Szukam też chętnego na jakieś większe zamówienie, np. całe auto tj. 22 tony, ale jak widzisz chętnych na tą chwilę brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.