Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakość ekogroszków z Taurona


pawurb16
Wiadomość dodana przez marcin,

W tym wątku proszę o dyskusję tylko o jakości opału.

O sposobie zakupu i dostępności opału proszę dyskutować w klubie Zakupy opału (PGG, Tauron i inne).

Rekomendowane odpowiedzi

Heh. Wczoraj strona tak padała, że zanim doszedłem do końca zakupu (podsumowanie i potwierdzenie z obowiązkiem zapłaty), to się towar skończył. Dzisiaj to samo. Kabaret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij, że coś kupisz. Najpierw pojawił się Jaret Plus 50 palet. Zakup okazał się niemożliwy. Kilka minut później wszedł różowy Tauron. Też 50 palet. Strona była tak zawalona, że albo się wieszała albo generowała różne błędy. Nie można było wybrać sposobu dostawy lub po wpisaniu kodu pocztowego nie było możliwości rozwinięcia menu z wyborem miejscowości. Na ten sezon jestem zabezpieczony, ale powoli zaczynam żałować, że nie poszedłem w pompę ciepła. Byłoby trochę drożej przy grzejnikach, ale "opał" bym miał. Czas zbierać chrust 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona faktycznie chodzi wolno ale przejście do kolejnego etapu jest bez problemu możliwe, wywala białą stronę z błędem i trzeba kliknąć spróbuj ponownie i prześlij ponownie dane. Wczoraj kupiłem trzy palety różowego.

Potrzeba trochę cierpliwości 🙂 I tak jest lepiej niż na stronie PGG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupił taurona dzisiaj? czy jest dostępy w BB czy tylko worki?

Chciałem potwierdzić jeszcze jak kupuje taurona to tylko 1 paleta na zakup - taki jest limit??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był też różowy, ale strona permanentnie leży. Dlatego nie da się zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina i tyle. Było 100 palet różowego i chyba 40 żółtego jareta. Nie dało rady. Długo był dostępny, ale strona leżała i wyskakiwał błąd pobrania adresu. Chciałem pomoc drugiemu bratu i kupić ku paletę, ale nie mam do tego cierpliwości. Sam sobie będzie musiał polować. Ja się będę martwił na przyszły sezon jak skończę to co mam. Mogłem pójść w pompę ciepła 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mało kto się spodziewał 🙂

 

A dzisiaj coś było? Na razie na nic nie trafiłem. Zazwyczaj o tej porze było po ptakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki. To przegapiłem, a odświeżam co chwila od 8mej. Długo musiał być 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Tak wcześnie nigdy chyba nie było, dlatego strona normalnie chodziła. Towar rzucają zazwyczaj koło 8:30. Zacząłem o 8 a i tak za późno, jak się okazało. Chyba trzeba robotę rzucić i zająć się kupowaniem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 10:30 wrzucili różowego, ale nie zdążyłem przejść przez formalności. Przy próbie finalizacji i zapłaty towar niedostępny. Ja wysiadam z tego cyrku. Mój czas jest droższy niż parę stów różnicy w zakupie węgla przy spalaniu 2-3 ton na sezon. Reszcie życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj jest inaczej. Zawsze był około 8:30 i ewentualnie po południu raz. Dzisiaj dostałem takie info:

Z przykrością informuję, że w związku z dużym ruchem na naszej stronie internetowej sklepu i zagrożeniem zawieszania się systemu, nie będziemy podawać konkretnych dni i godzin uruchamiania sprzedaży w sklepie internetowym. Proszę obserwować sklep w dni robocze w godz. 7:00-15:00. Równocześnie informuję, ze nie ma możliwości złożenia zamówienia mailem, telefonicznie ani także nie prowadzimy żadnego kolejkowania w sklepie internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.