Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakość ekogroszków z Taurona


pawurb16
Wiadomość dodana przez marcin,

W tym wątku proszę o dyskusję tylko o jakości opału.

O sposobie zakupu i dostępności opału proszę dyskutować w klubie Zakupy opału (PGG, Tauron i inne).

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W tym wątku proszę o dyskusję tylko o jakości opału. O zakupie i dostępności tylko w niżej opisanym klubie.

 

Założyłem na forum klub Zakupy opału (PGG, Tauron i inne) - w tym klubie można dowolnie dyskutować na temat zakupu i dostępności opału w tych sklepach. Klub nie będzie moderowany pod kątem zgodności z pierwszym postem/pytaniem.

Aby osoby, które nie są tym zainteresowane nie otrzymywały niepotrzebnych powiadomień klub jest "zamknięty". Aby w nim uczestniczyć należy zarejestrować się na forum i dołączyć do klubu. Moderatorzy będą akceptować każde zgłoszenie.

Po zatwierdzonym dołączeniu do klubu dostępne będzie forum dotyczące zakupów i dostępności w sklepie Tauron (a także sklepu Tauron oraz innych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • marcin zmienił(a) tytuł na Jakość ekogroszków z Taurona
  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem nowy na forum, odkąd ceny ekogroszku ruszyły ostro w górę zacząłem poszukiwać informacji w Internecie. Z polecenia trafiłem na PGG oraz Tauron, z obu udało mi się zamówić (Karlik, Pieklorz, Różowy i Żółty Tauron). Niemniej jednak o ile opinie ekogroszku z PGG są na dość dobrym poziomie, tak z Taurona pojawia się sporo negatywnych opinii na temat spieków itd. Jak to faktycznie jest z jakością tego ekogroszku? Czy warto dalej polować? Dodam, że wczoraj dotarł do mnie Pieklorz, a reszta opłacona czeka na wysyłkę. 

Dziękuje za pomoc. 
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.