Skocz do zawartości
  • Witaj na naszym forum o ogrzewaniu!

Na forum znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań związanych z ogrzewaniem. Zachęcamy do rejestracji po której: będziesz miał(a) możliwość pisania postów, zobaczysz wszystkie zdjęcia i schematy, staniesz się częścią naszego forum :) Zapraszamy...

giecik

Sprzedam MPM DS 24kw Unister, Tech ST431n

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No niestety. Od 2 tygodni zapomniałem co to kocioł. Wsypalem 100 kg grochu i ciepłej wody nieograniczona ilość ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jaki kociołek zmieniłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na maline z timelem

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jkm73
      Witam,mam do sprzedania elektroniczny miarkownik ciągu MCI v4, pracował u mnie 2 sezony. Cena 150zł (do negocjacji), . Mam jeszcze sterownik tech ,który sterował miarkownikiem. Cena do uzgodnienia . Więcej informacji pod tel 502 812 400

• Przez jk100
      Sprzedam MPM DSII 2016
      https://www.olx.pl/oferta/kociol-dolnego-spalania-mpm-dsii-2016-CID628-IDwB1fL.html#ac079b749c
    • Przez radik81
      Sprzedam kocioł Red-Uni Haiztechnika 15 kw, użytkuje go od 9 lat. Trzy sezony paliłem miałem potem tylko węglem sortymentu orzech metodą od góry, temperatura spalin nie przekracza 150°C podczas pracy, w podtrzymaniu 70-80°C ,węgiel nigdy nie był mokry. Kocioł pracował z zaworem 3D termostatycznym, na powrocie temperatura utrzymyje się zawsze powyżej 55°C dzięki czemu nie ma mowy o korozji niskotemperaturowej i myślę, że kocioł posłuży jeszcze kilka dobrych lat.
       1000 zł (komplet tzn. kocioł, dmuchawa, strownik KRYPTON PID). Mogę dorzucić pompę CO, zawór różnicowy, zawór 3D termostatyczny i drugi sterownik dwustanowy Foster. 

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.