Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kanał Dotyczący Testów Ekogroszku/pelletu,a Także Sterownika Skzp-02


gangsta529

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym poprosić was o wyrażenie zdania na temat kanału który założył nasz kolega z forum KamilCK, a przy okazji wesprzyjmy go subskrypcjami i wyświetleniami w ramach naszej społeczności piecowej (nikogo do niczego oczywiście nie zmuszam).

 

https://www.youtube.com/channel/UCnsV1E3H3Z07cXhJm7bJ8aA/featured Link do kanału kolegi Kamil Miernik

 

Dzięki z góry za odzew mam nadzieję, że będzie pozytywny i uda nam się wesprzeć kolegę by mógł testować dla nas więcej produktów opałowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał przejrzałem ,sensowne i przydatne porady . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziękuje za założenie wątku postaram sie odpowiedzieć na wszstkie pytania, zachecam do subskrypcji kanału pomoże mi to w przyszłości. Jeśli macie ochotę żebym cos przetestował lub sprawdził dajcie znać postaram sie to zrobić. Proszę o wyrażanie opinii czy cos poprawić czy można coś ulepszyć.

Pozdrawiam

Kamil Miernik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie bierz tego do siebie ale jakbym miał tak zasyfiony kocioł sadzą to bym się załamał. Zdaję sobie sprawę że konstrukcja tego kotła nie pozwala na mega czyste spalanie ale moim zdaniem mógłbyś popracować nad lepszym uzyskiem z paliwa. No chyba że ja jestem za mocno przewrażliwiony i mam za wysokie oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak był zasyfiony bo palilem pelletem ze slonecznika na ostatnim filmie i po nim tak bylo juz jest czysto po każdym groszku czyszcze kocioł a ruszt wodny zawsze będzie okopcony tego juz nie da sie wyeliminować. Teraz testuje Sztygar ultra to zobaczymy co będzie. Ale niestety mam ruszt wodny i on jest głównym prowodorem tego brudu

Prawdopodobnie latem ruszt wodny będzie wycięty muszę znaleźć spawacza tylko

Dzięki za opinie

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, a trafiłeś już na lepszy opał niż Skarbek Bobrek?

Bo ja na razie nie, ale może coś tam masz w zanadrzu :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej hierarchii na razie króluje Bobrek. Czyli kompromis pomiędzy kosztem a ilością popiołu i czyszczeniem kotła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak na to patrzymy to tak ale jeśli patrzymy na koszt dobowego ogrzewania to wypadł lepiej pellet z slonecznika ale nie wiem co będzie jak przyszły by mrozy

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz już towar albo plany by sprawdzić Iskrę Błękitną? Wg informacji ok 30Mj i 1% popiołu, sam bym sprawdził ale u mnie nie ma tego gdzie kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mam gdzie dostać tego groszku. Czasem są groszki które mogę przetestować jedynie jak ktoś mial ochotę mi podesłać to w tedy. Ale postaram sie gdzieś zdobyć

Obecnie testuje Sztygar Ultra i mam na razie mieszane zdanie

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.