Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Multifun Z Recalart - Aktualizacje


jarrek

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie stery działają, więc gwarancję pewnie przeżyją.

Jak kupowałem piec ponad dwa lata temu to chyba na palcach jednej ręki zliczyłby ile sterów miało PID i do tego kolorowy telewizur :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Recalart nie dotrzymywał terminów dostaw to albo miał za dużo zamówień od innych kontrahentów albo firma miała(ma) jakieś problemy, albo firmy zewnętrzne nie dostarczały czegoś na czas do Recalart.

 

Zobaczymy jak to się potoczy dalej, w biznesie nie bierze się rozwodów tylko bardziej separację, może jeszcze wrócą do siebie :).

A jeśli nie, to jeśli stery się zepsują po gwarancji to przejdziemy na Boleckiego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to na   https://esterownik.pl/nasze-produkty/modul-radiowy  ;). Bo nie chcę z deszczu pod rynnę :)   Na razie może dojdą do siebie żeby nie zamieniać bo jakby co to trzeba z 700 złociszów wydać na nowy ster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... albo firma miała(ma) jakieś problemy...

 Obyś nie wywróżbicił ;)

Aczkolwiek może być to znak początku końca....

Zatem trzeba powoli się rozglądac, żeby w razie awarii nie kupować czegoś byle jak byle szybko.

 

 

A co do e-multifun.

Nie wyświetla się zużycie paliwa od połowy 24.XI

post-60083-0-10894300-1511797692_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Obyś nie wywróżbicił ;)

Nie wyświetla się zużycie paliwa od połowy 24.XI

 

Oby nie.

Z paliwem mam to samo, wyłączyli więc nie było komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Obyś nie wywróżbicił ;)

Aczkolwiek może być to znak początku końca....

Zatem trzeba powoli się rozglądac, żeby w razie awarii nie kupować czegoś byle jak byle szybko.

 

 

A co do e-multifun.

Nie wyświetla się zużycie paliwa od połowy 24.XI

attachicon.gif1.JPG

Może po północy się przeliczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak się nie przeliczyło.

 

A próbował ktoś ustawień ręcznych dla Retopala ?

Coś przy tych zmianach wersji się pokręciło. Wygląda jakby za długo na palniku leżał i łączy się w grupy.

Wg mnie lepiej by się spalał, gdyby dłużej podawał - a tak to na Turbo (soft z 14.02) podawanie jakieś 5-6 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Recalart udostępnione są aktualizacje z 17-10-2017 :http://www.recalart.com/web.n4?go=286

Wcześniej to była wersja testowa niedostępna oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mają "miśki" to wzór - full wypas - niezależnie co mówi się na temat samego stera, sam czasem zerkam.

To misiek u mnie czyta, a Multifun spala. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego doceniajcie Multifuna,  

Do monitorowania to można nawet kupić   Bruliego.

http://allegro.pl/regulator-sterownik-bruli-pl-v-3-5-i7072785478.html

Dobrze mieć dwa stery na kotle, jak na dworze  -15*  :)

Miśka kupiłem bo korzystam z czujników temperatury, bezprzewodowych, już 2 rok.

To dobry ster, jakby Multik się rozkraczył, to Misiek będzie musiał to ogarnąć.

Styczniki załączające podawanie i wentyla, zużywają się i po kilku latach na pewno trzeba je wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

czy ktoś wie co się dzieje z firmą Recalart?

Miesiąc temu wykupiłem abonament premium na e-multifun.pl.

Nie włączyli, nie odpowiadają na maile. Dwa numery telefonów mają wyłączone a trzeci z automatyczną sekretarką rozłącza po wybraniu numeru wewnętrznego. 

Czy mogę się już żegnać ze sterowaniem pieca przez net? Kupiłem go raptem rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dobrze sterownik do neta podłączony ?

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem: mój sterownik jest online i mam dostęp do podstawowych parametrów sterowania (regulacji temperatury pomieszczeń i wody).

Nie włączono mi natomiast dostępu do opcji premium po opłacie abonamentu. Poprzednio działo się to automatycznie, bez konieczności interwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tylko Recalart może ci pomóc W tamtym tygodniu próbowałem może 14 razy. Bez efektu. Więc odpuściłem.

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie włączono mi natomiast dostępu do opcji premium po opłacie abonamentu. Poprzednio działo się to automatycznie, bez konieczności interwencji.

To zadzwoń do Sasa i opindalaj ich, albo niech ci wymieniają bezpłatnie, Funa na Techa, gdzie kupowałeś kocioł?. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej dzwonił do Techa. I starał się zainteresować przejęciem rynku na około 500 sterowników. Są zainteresowani, ale musi trochę się ludzi zgłosić zeby się tematem mocno zainteresowali. Mogliby nawet zaadoptować swoją 580 z PID. SAS już na tym hula.

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie włączono mi natomiast dostępu do opcji premium po opłacie abonamentu. Poprzednio działo się to automatycznie, bez konieczności interwencji.

Jakiś miesiąc temu miałem to samo.

Ale po kolei z ich strony www dzwoniłem na kolejne numery i któryś z odebrał. Tam powiedziałem o co chodzi, do 15minut uruchomili dostęp premium. Tłumaczyli tym, że szef zabiegany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, udało mi się w końcu. Większość numerów telefonów nie działa. Działa tylko ten 503 55 82 32. To jest automatyczna sekretarka. Jedyny numer wewnętrzny pod którym ktoś odbiera to 2 - serwis. Pan potwierdził włączenie abonamentu i na przyszłość poradził aby wysyłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy serwisu.

Już się nie pytałem dlaczego na kilka maili z prośbą o włączenie nikt nie odpowiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.