Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Recalart Multifun Dla Sas Solid - Pytanie O Dostępność


Miehu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników!

 

Mój pierwszy temat nie dotyczy wyboru kotła, bo już się o nich tutaj dużo naczytałem :)  Wybór padł na SAS Solid 19kw. Chociaż instalator polecał mi Defro Draco Versa. 

 

http://www.sas.busko.pl/pl/produkty/sas-solid.html

 

Z tego co też doczytałem to teoretycznie lepszym sterownikiem jest Recalart MultiFun i tutaj pojawia się problem.  Mój instalator nie może dostać tego sterownika u siebie w sklepie. Z tego co mu powiedział sprzedawca, to też nie wiadomo czy w najbliższym czasie te sterowniki w ogóle będą dostępne. Podobno producent nie wyrabia czy cuś....

 

Czy ktoś z szanownych userów ma dostęp do tych sterowników?  Albo może polecić gdzie je kupić?

 

Jest aukcja na allegro: http://allegro.pl/sterownik-pieca-kotla-z-podajnikiem-pid-multifun-i6972243188.html     Ale bez komentarzy. Tylko 1 przedmiot kupiony, a podobno nie są dostępne... nie wiem czy to nie jest jakaś podpucha....

 

Alternatywą jest oczywiście   TECH ST-550zPID  , ale wszyscy tutaj chwalą Multifuna m.in. ze względu na czujnik żaru., więc chciałbym iść jednak w Recalarta...

 

Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mają trochę gotowych kotłów z Tech-em i chcą sprzedać, zadzwoń do SAS-a i zapytaj czy można od reki kupić z Multifunem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do SASa i dostałem informację, że "nie ma takiej możliwośći" abym bezpośrednio u nich kupił :)  

 

Ten TECH jest taki zły?   Instalator mi dzwonił, że czas oczekiwania na piec z multifunem minimum 5 tygodni, a ten z TECHem byłby za 3.  Po 2 to instalator powiedział, że sterownik się oddzielnie nie kupuje i że jak zamawiam kocioł to zaraz muszę wybrać czy Recalart czy Tech. 

 

Stary piec jeszcze działa... tylko musiałbym min tonę węgla domówić, żeby do połowy listopada dociągnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na aukcji wystawionych jest 100 szt. to chyba recalart wyrabia, , tylko sas ma nadwyżkę z techem,a kotły muszą sprzedać z techem. Wczoraj rozmawiałem z recalartem w sprawie tej aukcji bo też jestem zainteresowany tym sterownikiem. Aukcja obejmuje ster i czujniki ale bez czujnika żaru(plus 200zł) i czujnika spalin ( 50zl) oraz brak przewodów podajnika dmuchawy pompy. Czujnik żaru odpowiada za odpowiedni kopczyk na palniku nic więcej ,taką informację otrzymałem od recalart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.