Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy macie problem na wykresach , bo u mnie proste linie  od wczoraj  , działam na wojszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakaś lipa . resetowałem moduł internetowy ale nic to nie daje . W module urządzeń podłączonych : 0

obraz_2021-11-18_122721.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, nie mogę pobrać wykresów po przejściu na zakładkę wykresy. We wszystkich opcjach przekierowuje na stronę z informacją obłędach.

Wyrzuciłem ostatnio deflektor, ponieważ podajnik za bardzo się nagrzewał i groziło awaryjne chłodzenie.  W związku z tym chciałbym porównać jak zmieniła się np temperatura spalin, temperatura podajnika. Czy to u mnie tylko czy na razie nie ma takiej opcji.

 

Przyłączam się do prośby o wykres O2 i jeżeli to możliwe korektę którą wylicza sterownik.

U mnie nie ma informacji o aktualnej modulacji, co prawda można ją wyliczyć z powietrza, ale to nie jest u mnie 1-1, również moc kotła jest  już po korekcie ze względu na O2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że u mnie też nie działa pobieranie wykresów zarówno z aplikacji jak i ze strony. Wcześniej wprowadziłem w błąd myśląc że chodzi o ładowanie wykresów.Screenshot_20211119-162329_Chrome.jpg.e81429ac72d56c4731e66bf0b53c41cb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci to chodzi z hallotronem. Wiem, pytanie nie w tym wątku. Zastanawiam się nad zakupem takiej dmuchawy ewentualnie dołożenia turbinami. Ktoś tutaj pisał, że ciągle algorytm pod hallotron do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma własnie 😞 Bo zamontowalem turbinke do dmuchawy i myslalem że jest podgląd ale nie ma

Teraz, przemo79 napisał:

Jak ci to chodzi z hallotronem. Wiem, pytanie nie w tym wątku. Zastanawiam się nad zakupem takiej dmuchawy ewentualnie dołożenia turbinami. Ktoś tutaj pisał, że ciągle algorytm pod hallotron do poprawy.

Dopiero próbuję, troche mi nie szło to 3 godziny temu ale teraz coś tam daje rade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co może być powodem braku połączenia , z serwerem jak wojszym tak timel  nie działa wpisywałem dane kilka razy i nic w obu przypadkach brak podłączonych urządzeń : 0  , resetowałem moduł internetowy cały sterownik nic nie pomaga , czy musze zrobić ustawienia fabryczne na sterowniku , dodam ze wszystko działało normalnie aż o porze koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Natbenpodłączonych urządzeń : 0

Na stronie nie ma takiej informacji. Jak diagnozujesz awarię to na stronie nie zmienia się data ostatniego odczytu. I tym się kieruj.

Druga sprawa to jaki ID na jakim porcie? To na PM. Na porcie 8800 nie dodasz sterownika. Może zmień na 8801. Warto też może zajrzeć do instrukcji na stronie.

Następny problem to ktoś ma krzaki w ustawieniu obiektu korekcji pogodowej. Trzeba przestawiać, kombinować, sprawdzać na stronie, jak nić nie pomaga to reset. Mam ID ale nie wiem kogo to dotyczy.

Edytowane przez wojszym2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.