Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba padło 13.44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie koniec - na pewno. Bywały już takie sytuacje wcześniej. Kolega Wojszym robi to wszystko w "wolontariacie" czy jak to nazwać - sam nie wiem. Poza tym mamy Niedzielę a więc dzień wolny i być może nie miał czasu na naprawę - ma też na pewno swoje sprawy. A co się działo z serwerem ostatnio to chyba każdy wie.

Ja się przełączyłem na nowy serwer bo w domu się zrobiło zimno (rano przestawiłem się tylko na grzanie CWU) a nie chciało mi się wszystkiego klepać z palca w kotłowni. Wgrałem tylko kopię zapisanych ustawień no i zmieniłem IP serwera w sterowniku. I wszystko działa.

Edytowane przez renekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyło od północy. 😄😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ponownie przepiąłem się na nowy serwer bo ruszył. Mimo, że jest tylko 14 użytkowników to zapisać jakieś ustawienia na sterowniku trzeba próbować kilka razy. Zastanawiam się co obciąża aż tak ten serwer. Również prywatnie posiadam jakiś host a nawet kilka gdzie mógłbym umieścić skrypty sterownika ale wątpię żeby autor nimi się podzielił bo to przecież efekt Jego pracy. Ale to by było jakieś wyjście dla ludzi, którzy dysponują własnym serwerem.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niedoścignionym rozwiązaniem jest rozwiązanie z sterownika Bruli w pierwszej wersji gdzie dane były na karcie SD, zapis z paru lat nie był problemem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, renekm napisał:

Właśnie ponownie przepiąłem się na nowy serwer bo ruszył. Mimo, że jest tylko 14 użytkowników to zapisać jakieś ustawienia na sterowniku trzeba próbować kilka razy. Zastanawiam się co obciąża aż tak ten serwer. Również prywatnie posiadam jakiś host a nawet kilka gdzie mógłbym umieścić skrypty sterownika ale wątpię żeby autor nimi się podzielił bo to przecież efekt Jego pracy. Ale to by było jakieś wyjście dla ludzi, którzy dysponują własnym serwerem.

Żeby była możliwość odpłatnie kupna licencji na użytek przy własnym serwerze, wystarczyłoby takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem dzisiaj optymalizacje skryptu serwera.

Podmieniłem teraz na wczorajsze wersje.

Dla przypomnienia: port 8800 wpisujemy w sterowniku i nigdzie więcej.

Na serwerze jest około 40 połączeń, które wyglądają na przeglądarki. Na stronie nie podajemy portu.

Edytowane przez wojszym2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię testy obciążeniowe.

Proszę osoby mające sterowniki na wojszym2244.usermd.net o tymczasową zmianę portu w sterowniku na jeden z 8801, 8802,8803,8804

Serwery na tych portach pracują tak samo jak na 8800 i zapisują dane do tych samych baz. Nie będzie przerw w wykresach i zmian w ustawieniach.

Żeby ocenić wyniki testu to potrzeba przełączyć około połowę sterowników. Porty wybierać losowo z podanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło na 8803.

35 minut temu, wojszym2244 napisał:

Robię testy obciążeniowe.

Proszę osoby mające sterowniki na wojszym2244.usermd.net

Poszło na 8803.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.