Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Powietrze W Układzie


polster

Rekomendowane odpowiedzi

WItam serdecznie, problemem jak jak napisałem w temacie jest powietrze w układzie. Zaczne od początku. W domu mam kilka grzejników nowych, oraz kilka sztuk starszej produkcji ( nie mam pojęcia jak sie nazwyają, tzw. żeliwniaki). Instalacja otwarta. Nawet gdy odpowietrze grzeniki, po kilku dniach problem sie powtarza, znów słychać powietrze w rurach i na pompie przy piecu. Tak jak mówie 2 dni spokoju, a potem od nowa to samo, pełno powietrza. Macie jakieś pomysły?

 

pozdrawiam.

Dodam, ze kocioł jest nowy, instalacja na 2 pompy. Jednak na starym kotle był ten sam problem z zasilaniem na jedną pompe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zobaczyć bo jak insytalacja jest stara to pompy nie mają znaczenia gdzie sa zamontowane ,bardziej skłaniałbym się że gdzies jest odpowietrznik założony i pociąga powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, postaram się zrobić foty jak najszybciej. Założone są 4 odpowietrzniki automatyczne i nic to nie daje, problem pojawił się po tym jak zmieniłem jeden grzejnik, więc myśle, ze instalacja jest OK. Woda w zbiorniku wyrównawczym jest, zamontowany jest w tym miejscu gdzie był wcześniej, przypominam, ze przed wymianą grzejników wszystko było w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś naczynie wyrównawcze? Napisałeś że jest w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.