Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry.

Mieszkanie w bloku 90 m2, grzejniki, kocioł gazowy, jeden obieg. CWU przepływowo. Okna od wschodu i południa.

Czy jest sens stosować sterownik, który w pełni "gada" z kotłem jeśli nie mam możliwości podłączenia do kotła czujnika pogodowego? Może wystarczy użycie on/off?

Co tracę jeśli kotłem steruje on/off?

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Pieniążki tracisz. Są kotły których sterowniki potrafią modulować od temperatury wewnetrzhej pomieszczenia, albo przez internet odczytują temperature zewnętrzna z najbliższej stacji pogodowej.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.