Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa ciepła do domu 70m2


MRNBDA

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, cezario1 napisał(a):

Sprawdź to jeszcze raz bo takich cen nie ma , czegoś tam brakuje lub połowa pompy to jest , na twoim miejscu za długo bym nie myślał tylko brał tego haiera 5kw i zapomniał , więcej psychicznie się namęczysz szukając bez końca aż wdepniesz w coś niepewnego , te haiery mają dobrą opinię zwłaszcza 5-ki one maja lepszy cop niż te 8kw , ja miałem 8  i bydlę miało za duży pałer w moim domu a mam co ogrzewać , sam medytowałem czy aby nie kupić tej 5kw ale mam swojej roboty też zajebfajną więc narazie odpuszczam choć nigdy nie mówi się nigdy .

owszem LG tyle kosztuje ale ta druga 4 razy więcej ,LG nie ma dobrych opini tyle słyszałem

Edytowane przez omama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz co prawda większą ale do 2.5 kw powinna się zmodulować a cena niska tylko nie podane czy to cena netto czy brutto.

https://www.olx.pl/d/oferta/pompa-ciepla-sprsun-6kw-nowa-okazja-CID628-IDYcp7g.html

Pompa z dotryskiem EVI czyli lepsza wydajność w niskiej temp.

Edytowane przez cezario1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MRNBDA napisał(a):

Pod warunkiem ze wezmiesz od dystrybutora z montazem bo jak bez montazu to mozesz o gwarancji zapomniec.
Z drugiej strony jak mam dac dystrybutorowi 30-50 tys. za pompe ktora moge miec od chinczyka za 1000usd + 750 usd transport to zdecydowanie wole grzac pompa chinska + na wypadek awarii dogrzewac klimatyzatorem nie mamy w polsce az takich zim by klima nie wyrobila.

Dlatego polecam tą bo jest tanio, z gwarancją i  serwisem a do tego na miejscu od ręki.

Nie wymaga autoryzowanego montażu do gwarancji - możesz to zrobić sam byle prawidłowo.

 

https://o3ozon.pl/pompa-ciepla-bln-006tb1-powietrze-woda-6kw-p-465.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką właśnie pompę chciałem ściągać z Chin bezpośrednio ale że cyrki z tym prądem trwały nadal to odpuściłem i grzałem do końca stycznia piecem a teraz leci moja samoróbka która też niczego sobie pyka a i oszczędna w miarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chciałeś ściągać z Chin pompę, jak tani Haier 5kW był pod ręką? Do tego z fakturą i gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie coś samemu zrobisz czego inni nie mają to masz lepsze samopoczucie i jest się czym pochwalić do znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zrobił, chciał "ściągać", wiec tego się tyczy moje pytanie. Nie zrozumiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje się tym, bo własny import z Chin to wydatek na najtańszą pompę ok 8-9tys zł (cło, vat, transport) jeżeli kupujemy 1szt. Dlatego jestem ciekaw za ile berthold chciał ją sprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupują po kilka sztuk bo tańsza wysyłka i lepsza cena a później usiłują to sprzedać na OLX

Spotkałem się że komuś obiecali gwarancję a później okazało się że gwarancja jest tylko w Chinach Wysyłka do Chin na własny koszt.

Edytowane przez cezario1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, o6483256 napisał(a):

Interesuje się tym, bo własny import z Chin to wydatek na najtańszą pompę ok 8-9tys zł (cło, vat, transport) jeżeli kupujemy 1szt. Dlatego jestem ciekaw za ile berthold chciał ją sprowadzić.

Tak jak tobie mniej więcej to wychodzi ok 8 tys z drobnym hakiem teraz pewnie więcej z powodu Izraela.

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.