Skocz do zawartości
IGNOROWANY

O sklepie internetowym.


daromega

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś na FB znalazłem to zapodaję. Chwilę poczytałem i ceny podane z dostawą kurierem. Płatności przy odbiorze możliwe. Reszty nie wiem.  

https://www.opalamy.com/11-ekogroszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zamówić za pobraniem, strona nie ma takiej opcji.

 

Ciekawe jak zbierają informacje do deklaracji akcyzowych... Kolejna lipna strona z opałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie to stwierdziłeś że kolejna lipna skoro ludzie pokupowali i są zadowoleni ?. Uważasz że bym wkleił w tym miejscu wtedy ten link ?. W googlach też jakoś nie jadą po nich tylko oceniają na 5.

https://www.google.com/maps/place/Skład+Opału+Firma+Handlowa+Szczerbak+Halina/@50.662078,19.081326,14z/data=!4m8!3m7!1s0x4710cdd1aa45be57:0xe2b18bd0a66ecfd0!8m2!3d50.6620782!4d19.0813264!9m1!1b1!16s%2Fg%2F11tfhtw7qp?hl=pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, możliwość przesyłki pobraniowej, sprawdziłem nie ma takiej opcji.

Kolejna sprawa w jaki sposób otrzymują od klientów dane do akcyzy? Podczas zamówienia w formularzu brak takich danych.

 

Czy właściciel tego składu, to ten sam "właściciel" który sprzedaje w sieci?

Jesteś tego pewny?

PS Dodanie komentarzy w Google, naprawdę nie stanowi żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam potrzeby, oceniam po tym co przeczytałem i spróbowałem zamówić. 

Jednak Ty jeżeli wklejasz jakieś info wypadałoby je zweryfikować, bo ktoś przez Ciebie może wpaść na minę.

Wyświetliła Ci się spersonalizowana reklama na Facebooku i to wszystko? Żadnej refleksji?

 

Domena założona 5 września

image.png.1f5aef0ecb8ce8874b111d980497909a.png

 

Wystarczy popatrzeć na komentarze na stronie i ich daty, a datę założenia domeny:

image.png.0d79688a57c959109028fa8b0cddc3f2.png

image.png.e380727e6907ec14994a48ab5b328412.png

 

Cuda na kiju.

Dalej twierdzisz, że wszystko OK? 

 

... i to wkleja osoba która założyła wątek przestrzegający przed nieuczciwymi sprzedawcami. 

Masz zły dzień, czy jak?

Mam nadzieję, że nie złożyłeś tam zamówienia, a teraz kombinujesz jak z tego się uratować 😞

Wygląda na to, że regulamin, zasady etc zostały skopiowane z tej strony:

wyrobyweglowe.pl

Dodam coś jeszcze. Jak się przejrzy opinie na Google, to wielu różnych użytkowników którzy ocenili ten skład opału, oceniało też te same knajpy w całej Polsce. Ciekawe prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka "o nas" skopiowana stąd:

https://grzejemnieto.pl/o-nas/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie mam sklepu internetowego. Jutro mogę założyć i handlować w sieci poza lokalną działalnością.  Od 2009 roku kradną ?. 

https://www.firma.egospodarka.pl/raporty-o-firmach/firma,16562521,firma-handlowa-sklad-opalu-szczerbak-halina.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojutrze też mogę założyć sklep internetowy na twoje dane i handlować towarem którego nie mam. Można? Można!

 

Odbiję piłeczkę. Spróbuj udowodnić, że się mylę (oby). Przedstaw jakieś kontrargumenty które przekonają nie tylko mnie, że ten sklep jest godny zaufania 👍

PS Kupiłeś coś w tym sklepie, że tak go bronisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podałem. Telefon dzwonić pytać. Ludzie tu pieluch nie noszą a na muchy nie wołają ptapty. Dorośli są. Telefon też ten sam

https://www.google.com/maps/place/Skład+Opału+Firma+Handlowa+Szczerbak+Halina/@50.6603779,19.0791377,17z/data=!4m6!3m5!1s0x4710cdd1aa45be57:0xe2b18bd0a66ecfd0!8m2!3d50.6620782!4d19.0813264!16s%2Fg%2F11tfhtw7qp

Więc ..............

Edit:

Zakończyłem polemikę na temat tego sklepu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajesz link do sklepu którego nie zweryfikowałeś?!  Ja rozumiem, że napisałbyś to w temacie który ostrzega przed podejrzanymi sklepami, ale ten wątek ma budzić zaufanie.

Z kogo próbujesz zrobić idiotę? Wstyd się przyznać, że wkleiłeś jakąś lipę?

Jeszcze RAZ! Przekonaj FORUMOWICZÓW, że sklep jest OK, a nie odsyłaj do numeru telefonu! Co my mamy niby z tym numerem zrobić?

 

PS

image.thumb.png.0a1a5cca41c8efa9520c060e3ce5fb16.png

 

 

Zgłosić sklep w Google, każdy może!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi. Każdy ma swój rozum. Ale swoją drogą...ja dla swojego bezpieczeństwa nigdy nie wrzucam linków do stron bo po co ktoś ma mieć pretensje do mnie? Rozumiem że to empatia ale własny spokój tutaj jest najważniejszy. Ludzie są różni....niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer telefonu to najlepiej ugotować z dodatkiem papryki chili 🙂 

@BORA

Masz milion procent racji. Żebym miał milion procent pewności to niczego tu nie wkleję już nigdy. Choćby mieli szmatami palić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest twoja rzeczowa odpowiedź?

Szkoda, że zaoferowałeś tak niewiele...

 

 

 

Zrobiłeś głupotę i nie chcesz przyznać się do błędu, trudno.

 

EDIT

Opis firmy na Google, razem z numerem telefonu założyła ta sama osoba która założyła tą lipną stronę z węglem. Komentarze też sobie "wygenerowała"

Trzeba przyznać, że ktoś włożył trochę więcej wysiłku i próbował "zalegalizować" swoją stronę za pomocą portalu Google. Łyknąłeś jak młody pelikan 😁. Żebyś był pierwszym i jedynym.

Masz nauczkę na przyszłość, żeby zweryfikować co wklejasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest wyczerpany. Żebyś nie wiem jak usilnie dalej prowokował to całkowity EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, daromega napisał(a):

Masz milion procent racji. Żebym miał milion procent pewności to niczego tu nie wkleję już nigdy. Choćby mieli szmatami palić.

I to jest najlepsza decyzja. Popieram.

Ludzie są latwowierni i gdy zobaczy link podany na forum, najczęściej nie myśli obiektywnie bo przecież to było podlinkowane TUTAJ a więc to pewna informacja... A może być zupełnie inaczej. Lepiej dla nas żeby myśleć w tą stronę niż potem się szarpać. 

Ja nigdy nie piszę że np taki węgiel jest lepszy od tamtego itp. Ja piszę ,że tym albo tamtym MNIE się lepiej paliło a decyzja zawsze jest po stronie zainteresowanego. Żeby potem nie było żali. 

W ogóle takie rady są ryzykowne. My doświadczeni możemy coś sugerować ale każdy powiniem się parę razy sparzyć by nabrać niezbędnego doświadczania. Bez porażek nie ma się wiedzy i doświadczenia. 

Porady są właściwe ale do pewnego stopnia.

Na koniec... Stało się i przepadło, nie ma co drążyć sprawy. Tak sądzę.

Koniec polemiki.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, trzeba mieć oczy dookoła głowy, a i to czasami nie pomaga😉

Każdemu może się zdarzyć taka sytuacja, nawet tym którzy są pewni, że im to nie grozi.

Wystarczy odpowiednio podejść każdego z nas.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przestrzegam przed sklepem opalamy.com . Nietstey padłem ofiarą oszustwa. Kontakt meilowy itd na pocztku cacy, faktycznie b.dobrze zrobiona strona skopiowana z legalnego sklepu wyroby weglowe.pl

NIesttey po wpłacie -zero kontaktu - dokladnie 2699 zł poszlo.... do oszusta. 2 tygodnie temu tj na poczatku grudnia zglosilem na policji. Przestrzegam przed tym dziadem oszustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to pojawiło się dużo później, wcześniej nawet niektórzy tutaj go próbowali polecić. Zgłaszałem tą witrynę do CERT, ale jak widać to trwa...

 

 

Teraz już są 4 nowe sklepy z 4 nowymi adresami i tak to się będzie kręcić "w koło Macieju", a nieuważni od czasu do czasu się znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo na opalamy.com

Co ciekawe, to nie ma tej domeny na czarnych listach. Domena czysta jak łza. Jedynie brak połączenia z pocztą. Pewnie wyłączyli smtp.

image.png.977915a68cbe782ff0dd24e541590fcb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie kiedy kupowałem czyli koniec listopada , poczatek grudnia strona działała, mało tego sprawdzałem, szukałem po necie przed zakupem czy co s jest nie tak- nigdzie nikt nei zgłosił , że jest to  strona oszusta....:( dlatego niestety dałem sie naciągnąć. Ja kupiłem po 2699 a 2 dni pożniej obniżył na 2599...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.