Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZEO. Czy ktoś słyszał o tej pompie ciepła?


bombel03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w tytule. Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na temat pompy ciepła OZE? Podobno jest produkowana w Bielsku Białej i jest na sprężarce Danfoss. Podobno ma gwarancję 10 lat a za 2 tysi można rozrzerzyć gwarancję do 20 lat na sprężarkę.

Edytowane przez Ryszard
Poprawiono tytuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na zdjęciu widzę Daikina.

Wg ich kalkulatora:

Sugerowana moc pompy ciepła dla Twojego domu to:16 kW

No chyba że chodzi o ZOE.

Edytowane przez mikus39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bombel03 napisał:

Witam.

Jak w tytule. Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na temat pompy ciepła ZEO? Podobno jest produkowana w Bielsku Białej i jest na sprężarce Danfoss. Podobno ma gwarancję 10 lat a za 2 tysi można rozrzerzyć gwarancję do 20 lat na sprężarkę.

 

57 minut temu, mikus39 napisał:

Ja tam na zdjęciu widzę Daikina.

Wg ich kalkulatora:

Sugerowana moc pompy ciepła dla Twojego domu to:16 kW

No chyba że chodzi o ZOE.

Tak. Mój błąd. Chodzi o ZEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ryszard zmienił(a) tytuł na ZEO. Czy ktoś słyszał o tej pompie ciepła?
1 godzinę temu, bombel03 napisał:

,,, Czyli firma WIDMO?

Dlaczego WIDMO ?.
Wszystko można obecnie sprawdzić i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

źródło:
https://krs-pobierz.pl/zeo-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-i7176826

https://www.google.com/maps/@49.8605966,19.0368529,3a,75y,331.23h,85.57t/data=!3m6!1e1!3m4!1sdOd8e4WyOsiGTr2p8enuNg!2e0!7i13312!8i6656

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie dane posiadam, ba, nawet wiem że strona była stworzona w 2021 roku z gotowca a ostatnią modernizację przeszła w kwietniu 2022. Firma ZEO to jest spółka w skład ktorej wchodzi firma REM ENERGY z Katowic. Na stronie REM ENERGY znajdziemy informację że firma zamontowała 255 pomp ciepła. Poprosiłem u nich o dwa namiary na klientów ktore mają zamontowaną pompę ZEO. Żeby podjechać i porozmawiać na temat pompy. Narazie odpowiedzi nie dostałem. Nie wierze w to że montują więcej pomp z innego żródła skoro mają własną produkcję pomp. To tak jak by firma Kołtem montowała pomy Panasonic.

Może powinienem pytanie zadać inaczej?

Na przykłąd:  czy ktoś z Was podpisał umowę i wpłacił zaliczkę za pompę ZEO?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bombel03 napisał:

Poprosiłem u nich o dwa namiary na klientów ktore mają zamontowaną pompę ZEO

O RODO słyszałeś? Zapewne dla tego nie dali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikuś, to jest tylko dobra wola sprzedającego. Wystarczy zadzwonić do klienta, zapytać czy może podać numer i po temacie. Klient jak jest zadowolony z usługi to nie bedzię miał nic przeciwko, a jak nie zadowolony.... to tym bardziej pozwoli tylko firma która robiła usługę nie przekaże numeru dalej mówiąc że klient się nie zgodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Historia z tą pompą nie jest na razie do końca jasna i nikt nie jest w stanie potwierdzić co było przyczyną wybuchu. Może walnęła mieszanka gazu z butli do lutowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.