Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SAS slim 14kw ekogroszek - wymiana sterownika - jaki polecacie..


pavesi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam kocioł SAS wersja slim 14kw ekogroszek i do tego mam  sterownik multifun.

Coraz bardziej skłaniam się nad wymianą sterownika multifun - moim zdaniem  średnio on się spisuje.

Jakim Waszym zdaniem warto się zainteresować   ? 

Kiedyś czytałem o jakimś  ale nie mogę odszukać nazwy, nie był to Tech ..

Będę wdzięczny za podpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Holecki sppv2, ale jest nieprodukowany teraz w ofercie jest Argos pid plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F oznacza wyposazonie pelna sada czujnikow, E ma tylko podstawowe,sterownik taki sam.W opise popisane ktore czujniki posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem u znajomego z Sasem 14KKW i sterownikiem Multifun, chciałem tylko powiedzieć że wcale Ci się nie dziwię że chcesz to wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kijasr napisał:
W dniu 23.12.2021 o 21:57, mkaczko napisał:
Ja miałem Holecki sppv2, ale jest nieprodukowany teraz w ofercie jest Argos pid plus

 

Tylko nie agros on już nie jest takim sam jak sppv

Czyli argos max v2 aż taki zły?tyle było aktualizacji i wgl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie 

Dzisiaj przestawiłem z trybu ręcznego na PID Turbo  temperatura na kotle do 60 stopni ustawiłem .

W historii  mam czerwoną choinkę aby wyłagodzić tą krzywą   postanowiłem że w trybie pid turbo przyrost mocy z 15% dałem na 20%   z kolei spadek mocy ze 100% zrobiłem 95% .

Dodam że mam ustawione  aby utrzymywało temperaturę  z czujnika temperatury zewnętrznej  tryb 3

Czujnik pokojowy  dałem na -80   teraz siłownik moim zdaniem lepiej pracuje.

 

Może ktoś mi podpowie  jak tą temperaturę  wyłagodzić  aby nie było takich spadków na kotle.

20211229_200134.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.