Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Jakąś godzinę temu odebrałem dla brata paletę różowego Taurona, bo tona Karlika palona od listopada za kilka dni się skończy. Rozmawiałem dłuższą chwilę z kurierem i od około tygodnia widać tendencję spadkową jeśli o chodzi o ilość wożonych palet z węglem. Jeszcze dwa tygodnie temu jakieś 8/10 palet to był węgiel. Teraz już się to zmienia. Być może jest to jakiś prognostyk spadku popytu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mariusz87 napisał:

Generalnie węgiel jeszcze mam,tylko w sobotę koło południa jadę z dziećmi w góry, mieszkam w Częstochowie i chodzi mi o to czy zdąży do mnie jutro lub w sobotę dojechać 😀

Jak jeszcze nie było powiadomienia SMSem z poczty to raczej nie będzie do soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mariusz87 napisał:

Dzisiaj moje zamówienie zmieniło status na wysłane, rano było jeszcze w trakcie realizacji, jak myślicie kiedy mogę się spodziewać karlika na placu? Z góry dziękuję za odpowiedź

Jak ja dostałam informacje że towar wysłany w czwartek to towar miałam w poniedziałek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy to robicie? 😄 od rana widziałam wszystkie dostępności przed 8, przed 11 i po 13. Na każdym zatrzymało mnie w kasie, zamawiam i płacę i mieli. i za chwilę koniec, nie ma towaru. już klikam szybko jak mogę 😄

a jak zostawiłam w koszyku karlika to pojawił się pieklorz i zablokowało mi koszyk, bo dwa różne miałam 😄 cud, żeby to zamówić

Edytowane przez Gosia82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, piastun napisał:

heh 🙂 wy to ręcznie klikacie, macie jakieś skrypty czy może te dodadki "Distill" używacie?

Z tego co sprawdziełem to dodatek distill cały czas piszczy jak się wybierze obserwuj całą stronę. Jak zaznaczyłem obserwację tylko "chwilowy brak" to nic teraz nie zapiszczało.

Korzystałem z Distill i to mnie uratowało bo raz robiłem sobie kawę i dźwięk alarmu mnie "przywołał" do kompa i zdążyłem do kasy. Robiłem to na 2 etapy, w pierwszym dodałem do koszyka, a w drugim opłaciłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko klikam. Jak robię to "po łebkach", znaczy kawka, kibelek, śniadanko... To zawsze przegapię. Jak się uprę i cały ranek z telefonem w ręku to kupię na pewno. W tamtym roku kupowałem z kompa. Teraz mi wygodniej z tel.  No i zawsze rano. Od 8 już jestem w pracy. 

Znajoma mnie prosiła o linka, gdzie ja taki tani groszek kupuje. Wyjaśniłem jej co i jak. Prawdopodobnie za tydzień się odezwie. Proszę kup mi bo ja nie mam szczęścia i ciągle nie dostępny  😆

Edytowane przez Rasboras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.