Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

A jak by pisało wskocz pan do studni to by pan wskoczył taka sama zasada jest strony wiek czytałem to i jakoś mi się nie udało a jak odświeżyłem to kupiłem jednak nie wszystkie zasady są odpowiednie do warunków tak jak w rządzie coś każą a sami nie wiedzą co 

19 minut temu, Pablo1975 napisał:

A umie kolega czytać co pisze na stronie pgg chyba na niebiesko aby nie odświeżać strony ?? Przynajmniej tak działa jak się wybiera przelew tradycyjny 

No i kolego robiłem że nie odświeżalem strony z przelewem tradycyjnym i nic nie kupiłem a jak odświeżyłem wczoraj to odrazu kupiłem 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl, ale bardzo krotko;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto ma Ci na to odpowiedzieć?

Teoretycznie - tak, praktycznie - marne szanse, ale nie zerowe

2 minuty temu, SZPAWEŁ napisał:

czy będzie jeszcze dziś karlik, zostałem w kasie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do....domu !! koniec polowania na dzisiaj 🙂

 

taki komunikat powinien być na stronie pgg o 14 🙂

zapraszamy uprzejmie ponownie jutro 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MARCINDZIALDOWO napisał:

Patologiczne zakupy ekogroszku. Festiwal towaru i godzin . Żenada 

Nie prowadzę statystyk ale mam wrażenie że wiekszość Twoich wpisów to same płacze i żale... Nikt nikogo nie zmusza do zakupów w SklepPGG - dla jednych 300 czy 400zł/t to warto się pomęczyć, dla innych nie - wielokrotnie poruszany temat na forum

Nie wiem jak inni ale ja jak mam do zamówienia towar(zazwyczaj jest to pieklorz) to nie siedzę cały dzień od 6 do 14 przed komputerem - obstawiam godziny i wtedy pilnuję. Jak nie trafię to trudno ale zazwyczaj się udaje. Nie powiem bo jak pierwsze tony zamawiałem dla siebie to filowałem prawie całe 6 godzin ale teraz to zamawiam nie da siebie to na luzie.  Dziś np jak przeczytałem że pieklorz był 9:40 to obstawiłem że następny będzie za dwie godziny 11:40 i .... 2 t zamówione

Dla mnie taka taktyka to oczywistość jednak po wpisach co poniektórych to chyba siedzą non stop i F5. Jak jest dostępny towar w danej chwili to po co siedzieć? Co najmniej 2 godziny wolnego 

Edit: - o widzę że post na który odpowiedziałem już na śmietniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie kupić nawet na telefonie, na dwa razy ale da radę. Ja dzisiaj już drugi raz kupiłem karlika. Co do pieklorza, to raczej bez porządnego łączą i stacjonarnego PC będzie ciężko kupić. Przy 5s musi być szybki sprzęt i ręką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z LTE w telefonie i na karlika da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.