Zurek30 Opublikowano 31 Stycznia 2022 #2727 Opublikowano 31 Stycznia 2022 To już nie przejdzieJutro z startujesz z poziomu koszyka. Już przerabiałem to
Katarzyna36 Opublikowano 31 Stycznia 2022 #2728 Opublikowano 31 Stycznia 2022 mi sie udało do koszyka włożyć.
Ornug Opublikowano 31 Stycznia 2022 #2729 Opublikowano 31 Stycznia 2022 Żeby rozjaśnić jak mi się udało, napisze w jaki sposób to zrobiłem. W większości to zbieg okoliczności aczkolwiek dziś towar pojawiał się partiami. Kiedy zauważyłem karlika w BigBagu prawdopodobieństwo pojawienia się greena było bardzo wysokie. Miałem już go w koszyku, odpalone trzy podstrony, które odświeżałem, dwie się zawiesiły, trzecia się wczytała i ukazał się brak komunikatu o niedostępności towaru, szybkie kilka kliknięć, formularz już był uzupełniony, wystarczyło tylko kliknąć zgody i wybór płantości -przelew tradycyjny i.... po kilku sekundach sukces.
Arnonim Opublikowano 31 Stycznia 2022 Autor #2730 Opublikowano 31 Stycznia 2022 (edytowane) Miszcz 🤣 Edytowane 31 Stycznia 2022 przez Ryszard Proszę nie cytować ostatniego postu
lriuqs Opublikowano 31 Stycznia 2022 #2731 Opublikowano 31 Stycznia 2022 47 minut temu, MARCINDZIALDOWO napisał: Z dnia na dzień może będzie większa dostępność. Jest nadzieja Od końca listopada co jakiś czas pada taka teoria i nic się póki co za bardzo nie zmieniło. Czy zauważył ktoś, że ze sklepu zniknęła informacja o godzinach jego pracy, która była u dołu strony? Psz...ypadek?? 😝
danielpce Opublikowano 31 Stycznia 2022 #2732 Opublikowano 31 Stycznia 2022 (edytowane) Pytanie za 100 pkt. Ile razy był dziś wrzucany Pieklorz? Czy dobrze widziałem, że tylko "dwa razy"? Edytowane 31 Stycznia 2022 przez danielpce
sirocco Opublikowano 31 Stycznia 2022 #2734 Opublikowano 31 Stycznia 2022 26 minut temu, lriuqs napisał: Od końca listopada co jakiś czas pada taka teoria i nic się póki co za bardzo nie zmieniło. Czy zauważył ktoś, że ze sklepu zniknęła informacja o godzinach jego pracy, która była u dołu strony? Psz...ypadek?? 😝 Zmieniło się: towaru pewnie tyle samo a ludzi jakby więcej... Zniknął nagłówek z telefonem - więc dla potomności: Infolinia sklepu internetowego 32 717 00 00 (630 - 1400)
lriuqs Opublikowano 31 Stycznia 2022 #2735 Opublikowano 31 Stycznia 2022 Próbowałem się tam kiedyś dodzwonić niestety bezskutecznie. Chyba ta ich infolinia była lekkim niewypałem.
kamis14 Opublikowano 31 Stycznia 2022 #2736 Opublikowano 31 Stycznia 2022 Pieklorz był dwa razy ale co mnie zdziwiło karlika też dali dwa razy, dziwne. Może jutro więcej wrzuca.
danielpce Opublikowano 31 Stycznia 2022 #2737 Opublikowano 31 Stycznia 2022 (edytowane) Czy ktoś miał z forumowiczów taki komunikat podczas odświeżania strony? Edytowane 31 Stycznia 2022 przez danielpce
der Opublikowano 31 Stycznia 2022 #2738 Opublikowano 31 Stycznia 2022 to się wyświetla, kiedy już raz Cię odrzuciło z braku towaru a za chwilę próbowałeś odklikać ponownie. Za trzecim razem znów pokaże komunikat o braku opału.
oxalis3 Opublikowano 31 Stycznia 2022 #2739 Opublikowano 31 Stycznia 2022 (edytowane) Czy Wy siebie czytacie, za tę pare stów takie upodlenie. Edytowane 31 Stycznia 2022 przez oxalis3
Ornug Opublikowano 31 Stycznia 2022 #2740 Opublikowano 31 Stycznia 2022 (edytowane) Hej jak dla Ciebie kilka stów to nie problem to podrzucę Ci numer konta. Ok? Żebym, jak twierdzisz ja i reszta tu obecnych na forum gdzie palimy węglem nie musieli się upodlać. BTW co tu robi taki burżuj? Edytowane 31 Stycznia 2022 przez Ornug Ortografia. 1 1
Darek2020 Opublikowano 1 Lutego 2022 #2741 Opublikowano 1 Lutego 2022 6.12 karlik. Kupiony bez problemu.
Adirbk Opublikowano 1 Lutego 2022 #2742 Opublikowano 1 Lutego 2022 KARLIK KUPIONY 6:11 2T Bez najmniejszych problemów. Drugi dzień łowów polecam macro do odświeżania strony ;)
der Opublikowano 1 Lutego 2022 #2744 Opublikowano 1 Lutego 2022 Facebokowa grupa najpierw włączono zatwierdzanie postów, a teraz stała się prywatna. To na prawdę przestaje być już normalne 🙂
Mirek1973 Opublikowano 1 Lutego 2022 #2745 Opublikowano 1 Lutego 2022 6.11 ? to od ktorej filowac 5.00 ?
Darek2020 Opublikowano 1 Lutego 2022 #2746 Opublikowano 1 Lutego 2022 Akurat parzyłem sobie kawę w pracy.
Jozefg1 Opublikowano 1 Lutego 2022 #2747 Opublikowano 1 Lutego 2022 Przecież sklep PGG czynny od 6:30... 😄
piotr-ro Opublikowano 1 Lutego 2022 #2750 Opublikowano 1 Lutego 2022 strona dziś strasznie wolno chodzi
Rekomendowane odpowiedzi