Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

greenpal 09:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greenpal 9:25

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik BIG BAG 9:26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SM36 napisał:

Codziennie tak ciężko coś kupić na pgg ? Śledzę od kilku dni i nawet nie widziałem żeby się status zmienił 

Nie, w zeszłym tygodniu karlik był dostępny po kilka minut i można było spokojnie kupić. Ale był też dostępny pieklorz. 

5 minut temu, Biedałoś napisał:

Karlik był niecała minutę. Zdążyłem tylko dodać do koszyka. Ciekawe kiedy zniknie koszyk?

Ja miałam nawet tydzień w koszyku i nie zniknęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SM36 napisał:

Codziennie tak ciężko coś kupić na pgg ? Śledzę od kilku dni i nawet nie widziałem żeby się status zmienił 

Kupuje dosyć często na PGG, z ostatnich obserwacji mam jeden wniosek. Największa dostępność (czas dostępności na stronie) Karlika jest w poniedziałek (pewnie wynika to z pracującej soboty i większej ilości towaru). 

Niestety  problem ostatnio jest z greenpalem, tutaj cena robi cuda 😄

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie pojawia się 3 razy, ale bywa, że dwa lub częściej (najwięcej było węgla co widziałam 10-go stycznia po przerwie sklepu, karolinka wtedy wisiała, karlika chyba z 6 razy dali, a pieklorza też kilka). Teraz coś pieklorza nie rzucają, przez co i karlik znika w mgnieniu oka. Dobrze, że kupiłam ostatnio kuzynce i nie poluję. Na składach ceny znowu w górę, na kopalni nie da się kupić - kierowca nei pojedzie, bo za dłuigo by stał - tylko chyba na talony jeżdżą. Ale ten z kopalni ma kuzynka (Pieklorz) i to taki śmieć - wygląda, że odpady tam wrzucają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😲 nawet nie zauważyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby coś rzucić bo przysypiam... 😄 Utknąłem z Karlikiem w kasie, przydałoby się to sfinalizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, fieczaa napisał:

Był pieklorz. Udało się tylko dodać do koszyka. Ma ktoś porównanie jak z jakością Karlika a Pieklorza?

My do tej pory kupowaliśmy pieklorza ze względu na bliskość kopalni, teraz kupiłam karlika i szczerze nie widzimy różnicy w spalaniu jak i w ilości popiołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.