Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Waldaspll musisz odświeżyć stronę bo może Ci cały dzień kręcić. Zazwyczaj jak do ok minuty nie przechodzi dalej to znaczy że się nie udało. Trzeba być szybkim. Pojawia się węgiel, przeskakujesz na stronę z płatnością klikasz zapłać i albo się uda albo nie. 

Widać, że zainteresowanie wzrosło i znowu jest problem. Podejrzewam, że w lutym to się zmieni, bo teraz każdy powoli kupuje do końca sezonu. 

Mario8891 możesz klikać plusa w koszyku jak wskoczy węgiel to przejdziesz do płatności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię dla potomnych. Potwierdzenie zamówienia przyszło mi po 2 dniach (w moim przypadku roboczych).

Jeśli wszystko gra i jest widoczne w koncie jako zamówienia to można wpłacać pieniążki (zamawiane przelewem tradycyjnym).

Btw. Zamówiłem 1 tone karlika. Mi wystarczy na chwilę obecną, a widzę że dramat zamówić coś więcej. Także życzę wszystkim tutaj koczującym cierpliwości. 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamis14 Chodziło mi o to że mam już w koszyku 5 ton wiem wiem na bogato 😉, także jaki sens ma klikanie plusa jak i tak już więcej nie dodam,  a pod adresem kodem ulicą i nr domu niema kolejnych pól, tylko wieczne odświeżanie... 

Chyba że cięgle F5 na tej stronie z koszykiem i ilością??

Edytowane przez Mario8891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za cierpliwość do mojej osoby i milion pytań 🙂 Dzięki Wam i wskazówką, które mi dawaliście udało się po czterech dniach walki zamówić jednorazowo 3tony Karlika tyle ile potrzebowałem do końca sezonu grzewczego.Jeszcze jedno pytanko czy muszę być osobiście przy odbiorze i czy kurier sprawdza dowód i daje jakieś papiery do podpisania i zabiera ze sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem kilka t na własne potrzeby koniec grudnia 2021. Towar pozjezdzał w tym tygodniu. jak u Was z wilgotnościa? Sprawdziłem wszystkie palety, u mnie 5t towar mokry -b.mokry tj 4t karlika mokre  1xpieklorza bardzo mokra (prawie błoto). Waga worków 19,9, 20, 20,3 losowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekk111234 To mnie kolego zmartwiłeś, mam w wysyłce 2t Karlika i liczyłem że pójdzie od razu do zasobnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej koledzy pisali juz o mokrych dostawach. Na moje oko nie nadaje sie bezposrednio do pojemnika. w moim przypadku zrobilem zapas na przyszly sezon mam nadzieje ze przez lato doszuszy sie w workach. Dlatego zapytałem jak u Was wegiel wygląda. na workach daty pakowania 27.12 , 28.12 .05.01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila pieklorz był

11:13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzesznik napisał:

Dzisiaj właśnie Kurier mi dostarczył, groszek suchy jak pieprz, palety folia przykurzona - w jakiś magazynach trzymali czy co?

rozcinałes palete i sprawdzałes worek? U mnie na 1 rzut oka było widać odciśniety mokry węgiel od worka foliowego. (skropliny,itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marekk111234 napisał:

Wczesniej koledzy pisali juz o mokrych dostawach. Na moje oko nie nadaje sie bezposrednio do pojemnika. w moim przypadku zrobilem zapas na przyszly sezon mam nadzieje ze przez lato doszuszy sie w workach. Dlatego zapytałem jak u Was wegiel wygląda. na workach daty pakowania 27.12 , 28.12 .05.01.

Coś mi się wydaje, że niezbyt się w tych foliowych workach dosuszy, no chyba, że je przesypiesz do innych... 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.