Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Dz16 napisał:

Nie wiesz jaki czas można trzymać w koszyku?Spokojnie mogę wybrać płatność dotpay?Wczoraj udalo mi sie raz karlika dodać do koszyka potem pieklorza i niepotrzebnie sam skasowałem raz z koszyka to pewnie dzisiaj już by mi sie udalo kupić bo bylem na płatnościach

możesz mieć w koszyku , tak szybko nie zniknie. zasada jedna jeśli chcesz kupować kilka róznych eko , to trzeba pokolei kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Na wstępie - dziękuję za skarbnicę wiedzy - jakiś miesiąc temu tu trafiłem  - przeczytałem wszystko od początku 🙂
Karlik już w piecu się spala - kilka dni "nauki" i się udało kupić 4 tony ( na dwa etapy)
Karolinka - 1t - dla testów zakupiona - dodatkowe 3 tony w koszyku
pieklorz dziś rano dodany do koszyka - teraz opłacony - 3 tony do szwagra pojadą 🙂

da się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dz16 w takiej sytuacji najlepiej odświeżyć stronę, to jest jakiś błąd. Skoro masz wszystkie dane to tak powinny się wyświetlić przy stronie z płatnością. Poczytaj trochę forum bo zauważyłem że błądzisz i zadajesz co chwilę pytanie na które była odpowiedź. Ja, sam udzieliłem Ci kilku rad a Ty nadal zadajesz te same pytania. 

Nie jest łatwo ale da się kupić. Kto nie ma cierpliwości to niestety musi zapłacić więcej. Pisanie, że limit powinien być na 1t to bzdura. Limit jest taki a nie inny że względów logistycznych, bo ktoś to musi przywieźć a zazwyczaj odbywa się to autem solo, ładowność tych samochodów jest różna stąd taki limit. 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego nie mogłem wprowadzić kodu pocztowego oraz miejscowości.Mialem otwarte dwa okienka strony pgg i jak wskoczyła dostępność to nie zamknąłem okna z dostępnością tylko odrazu wszedłem na drugie okno z koszyka.Teraz mam na etapie płatności więc mam nadzieję że jutro rano może sie uda zamówić.Sorki za pytania ale od poniedziałku codziennie walczę żeby kupić ekogroszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się
Szwagier konto ma swoje - ale ja z racji możliwości obserwacji ekranu - odklikałem swoje 🙂

ps. Distill Web monitor to kupa jak dla mnie . wiesza się , nie odświeża się jak trzeba i ma jakieś lagi dziwne
 

i gdyby nie to forum to pewnie guzik bym kupił -  na pierwszą dostawę czekałem prawie 10 dni
gość przyjechał , elektrycznym palecizkiem postawiliśmy palety pod same okienko - nie miał problemu z niczym 🙂

pozdr
z Piotrkowa Tryb. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Dz16 napisał:

Teraz mam na etapie płatności więc mam nadzieję że jutro rano może sie uda zamówić.

Jutro zaczynasz od nowa. W kasie jest tylko do końca dnia / rzutów towaru. A jeśli nie będzie już rzutu w danym dniu, to wywalają z kasy i wracasz do koszyka. 

Też tak miałem nie raz 😞 

Edytowane przez daromega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daromega u mnie w koszyku leżało od końca roku, trzymałem nawet jak była przerwa techniczna i stronę odświeżyłem po przerwie technicznej jak otworzyli sklep i nadal w koszyku, tylko cene zmienili. 

Najlepiej za dużo nie mieszać. Dz16 rozumiem emocje i nie zgadzam się z tym co napisałeś że błąd był przez to, że nie zamknąłeś strony. To nie ma nic wspólnego. Po prostu dużo osób chce kupić i wszystko się wiesza. Jak się pojawi to klikasz tylko potwierdzenie zapłaty. Na ten stronie nic nie mieszaj. Jutro obserwuj w końcu się uda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.