Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za kazdym razem wskazywałem płatność dotpay i nie było większych problemów. Ale spróbuję z ciekawości wybrac przelew tradycyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie - ale złożyłem raptem kilka zamówień - dla sprawności i prędkości zamówienia nie ma zupełnie znaczenia wybór metody płatności. Można wybrać cokolwiek: zamówienie jest składane równie skutecznie bo przecież zapłacić elektronicznie można dopiero za kilka dni (co przerabiałem). Gdyby do finalizacji zamówienia potrzebne było skuteczne potwierdzenie płatności np. BLIK to wtedy jasne - najlepiej i najszybciej wybrać przelew tradycyjny bo to najmniej komplikacji.

Oczywiście, że PGG będzie polecać przelew tradycyjny gdyż wtedy nie oddają prowizji dla innych agregatorów płatności = jest to im na rękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Karlik i Pieklorz podrożały po świętach czy tam chwilkę przed świętami. Co do metody płatności, to kupowałem zawsze blikiem i przechodziło. Chociaż tak jak pisałem czasami kółko się ładuje i nie chce przejść do płatności, ale wątpię by to była wina metody płatności lecz pewnie strona jest zawieszona. Co do zapłaty z telefonu czy z komputera. To ja wolę u siebie zamawiać z tego drugiego z tego względu że mam dane zapamiętane na przeglądarce. Wczoraj próbowałem kupić przez telefon i nie miałem uzupełnionego dowodu, więc zanim pobiegłem po portfel i wpisałem to produkt był już niedostępny. Pewnie i w telefonie da się to ustawić, ale na komputerze gdy odświeżam i mam włączona druga kartę to czuję się pewniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dz16 ja zamawiałem z telefonu i idzie to bardzo sprawnie. Bardzo szybko odświeżam stronę, mam szybkiego laptopa i7 16gb  ram i śmiem twierdzić, że z telefonu idzie mi to sprawniej. Dziwne, że towar zniknął Ci z koszyka coś musiałes kliknąć bo towar zostaje w koszyku długi czas. Niestety tak się odbywa zakup i krecenie po kliknięciu zapłać to norma. Pierwszy mój zakup trwał kilka dni i non stop odświeżałem stronę. Także cierpliwości. Za dużo nie ma co kombinować bo nic nie kupisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kamis14 napisał:

Niestety tak się odbywa zakup i krecenie po kliknięciu zapłać to norma. Pierwszy mój zakup trwał kilka dni i non stop odświeżałem stronę. Także cierpliwości. Za dużo nie ma co kombinować bo nic nie kupisz. 

Jak Ci kręciło zapłać to odświezałeś stronę czy czekałeś dopóki nie przejdzie dalej do płatności? Może popełniłem błąd w tym że zaznaczyłem blik zamiast płatności dotpay i dlatego nie chciało mi dalej przejść!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, digi napisał:

Nie ma znaczenia. Kręci, bo jest duże obłożenie.

Wiem, że jest duże obłożenie bo dzisiaj spędziłem parę godzin przed telefonem na odświeżaniu strony tylko moim zdaniem dziwne że po 2od pojawienia się dostępności produktu do złożenia zamówienia 3ton i próby zapłaty trwało to może 15 sekund i za pierwszym razem trwało ładowanie i za jakąś minutę pokazało próbujesz zamówić niedostępny towar a popołudniu ta sama sytuacja tylko juz z pieklorzem po odświeżeniu strony koszyk był pusty.Wiec zastanawiam się co robię nie tak że nie mogę zamówić gdy robię to bardzo szybko jak pojawi się dostępność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grenpal BIGBAG jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w koszyku to nie kombinujesz tylko masz otwartą stronę z koszykiem i otwierasz kolejna ze stroną z węglem. Odświeżasz i jak się pojawi przeskakujesz i potwierdzasz zapłać. W końcu się uda ale widać że chętnych nadal sporo. 

W ostatnim czasie często dawali między 8-9 takze bym odświeżał w tym czasie ile się da. 

Pieklorz 7.48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już robisz zapasy na 2025 rok 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.