Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Łączenie ołowiu z miedzią


Kudlaty52

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak połączyc stara rure ołowianą z miedzia fi22,czy sa redukcje tego typu,dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to stara niemiecka rura fi 22 moze 25 mm przesylajaca wode uzytkowa od zaworu glownego w piwnicy,rury nie mozemy wymienic w calosci wiec zostaje nam tylko sie zredukowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie darady wymienic,wspolnota sie nie moze dogdac takze tylko redukcja i uzdatnianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac za granica mialem do dyspozycji ksztaltki redukujace wiec nie bylo problemu,a w Polsce taka sytuacja spotyka mnie pierwszy raz,pomozcie panowie.dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kudlaty52 napisał:

Bedac za granica mialem do dyspozycji ksztaltki redukujace wiec nie bylo problemu, ,,,

Przecież nie ma żadnego problemu, byś sobie taką redukcje sprowadził z każdego zakątka naszego globu.

Oczywiście masz także w tej chwili,  do dyspozycji wiadomości z każdego zakątka naszego globu.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Polsce i to polska sytuacja dlatego pytam na polskim forum,wlasnie chyba po to istnieja tez tego typu serwisy.

Wspomnialem o zagranicy co by moze wiedzial ktos o tego typu ksztaltkach e polsce.dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego nawet nie lutował szkoda własnego zdrowia . Jak jest 25 to dałbym GEBO złączkę albo mufę .

 GEBO Złączka zaciskowa naprawcza bez spawania 1'' 6396874077 - Allegro.pl- tak na szybko 

Na marginesie ciekawe ile jeszcze mamy kilometrów  takich cichych zabójców . Przecież to nie dość że zdrowie to jeszcze rozum odbiera  i gorsze od azbestu .Bez żartu to faktycznie  robota dla sanepidu .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialismy o sprawie nie raz i sytuacja jest tak żenujaca a jednoczesnie trudna,nie bede decydowal za mieszkanców,kazdy z nich ma swiadomosc tego ze ołów jest szkodliwy,mimo to dzieki za normalna odpowiedz.

Zgadzam sie z Wami w 100% ze rure trzeba wymienić !!! Ale nie jest to w mojej mocy.Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.