Skocz do zawartości
Fozgas

Glazurnik - dobry fachowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jakieś stawki (widełki), dla metrów, dniówek, godzin?
Na forum jest pewnie wielu takich szczęśliwców, którzy remonty mają już za sobą. Jak przygotować się do tego „wydarzenia”?
Trzymać się ustaleń: metr, dniówka czy godzina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spytam z ciekawości, zaśmiecając nieco temat.
Te podtynkowe puszki elektryczne, umiejscowione za lustrem w części centralnej, do czego służą ?. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego @gilal
Ależ Ci zazdroszczę… Byłem tak blisko tej decyzji, nawet „maszynkę” do cięcia nabyłem (z tych lepszych). powierzchnia „klasyk”: przedpokój, łazienka, kuchnia… Dostałem jednak zakaz tykania płytek, więc pogrążam się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Witek-z-Ulicy napisał:

Spytam z ciekawości, zaśmiecając nieco temat.
Te podtynkowe puszki elektryczne, umiejscowione za lustrem w części centralnej, do czego służą ?. 

Musiałem przenieść w kilka miejsc instalacje elektryczną, gniazgko z prawej i u dołu pod pralkę z lewej, a na środku rozdzielenie i pod lustro :)

2 godziny temu, Fozgas napisał:

Kolego @gilal
Ależ Ci zazdroszczę… Byłem tak blisko tej decyzji, nawet „maszynkę” do cięcia nabyłem (z tych lepszych). powierzchnia „klasyk”: przedpokój, łazienka, kuchnia… Dostałem jednak zakaz tykania płytek, więc pogrążam się :)

Nie poddawaj się :)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, gilal napisał:

Musiałem przenieść w kilka miejsc instalacje elektryczną, gniazgko z prawej i u dołu pod pralkę z lewej, a na środku rozdzielenie i pod lustro :)

Domyślałem się, że zmieniła się koncepcja.
@gilal przyznam Ci  dwa pozytywne punkty, pod warunkiem, że zamieścisz nowe zdjęcie z Twojej łazienki z zamontowanym gniazdkiem elektrycznym w obudowie bryzgoszczelnej IP-44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam, że nie sprawdzałem :) Kupiłem, mówiłem, że do łazienki i to już :) Tylko zlew mam tam :)

Raczej nie :) ale takie mi się podobały :)

IMG_20201122_211009.jpg

Edytowane przez gilal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi