Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Węgiel rosyjski dobrej jakości.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zakupiłem 3 tony orzecha rosyjskiego u mojego stałego dostawcy. Fotki węgla jutro jak również kilka słów po teście w kozie.
Cena 750 zł za węgiel mocy 26-28 mj.
Poniżej certyfikat nabycia mocniejszego ruska 2a224379637bb0efcdfaee0d7fab7d07.jpg

Wysłane z mojego SM-J415FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś przez @ kupić rosyjski ekogroszek workowany o mocy 26-27 bez kamieni? 

PS. Skąd Wy takie ceny macie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oldek, cena przy zakupie luzem, hurt, Energo-Bielsk, punkt sprzedaży Puszcza Mariańska

Żaden rarytas.

Ale żeby było śmieszniej, to hurt zaczyna się od 10 ton.

Niestety, ja spalam trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już jest tak iż sprowadzony zza granicy węgiel jest tańszy, a będzie jeszcze tańszy od naszego krajowego. Na giełdach światowych tona węgla jest poniżej 60$ za tonę i nadal spada. Tylko dlaczego nadal jest w cenie krajowego. Skoro 250 zł tona na giełdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Z początkiem sierpnia kupiłem opał z Energo o nazwie Ekogroszek Extra Premium +.

Wahałem się trochu, bo były opinie że dużo kamienia. Jednak do tej pory spaliłem kilka worków i nie znalazłem nic. W porównaniu do retopala czy Greenpala, ten spala się czyściej. Pierwszym zaskoczeniem po otrzymaniu transportu była czystość, fakt worki z zewnatrz czarne, ale jakby ktoś szmatką przed pakowaniem wyczyścił, bo ani pyłku nie było. Drugie pozytywne zaskoczenie to wilgotność, której nie było. Skubaniutki suchy jak pieprz, a i granulacja taka jaka być powinna. Ogólnie polecam ten opał. Trochu czekałem z dodaniem opinii, jednak jeszcze w sierpniu dopalałem greenpala.

 

IMAG0364.jpg

IMAG0365.jpg

IMAG0371.jpg

Sprawdziłem kilka worków wybiórczo z palety i wszystkie tej samej wagi.

IMAG0372.jpg

 

IMAG0377.jpg

IMAG0378.jpg

I rudemu pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarrek

Zgadzam się z powyższym tyle,że u mnie w dwóch workach było kamienia sporo-duże i ciężkie,ale narazie czekam z opinią póki nie przejrze kilka/naście innych forków.Mam nadzieję,że to tylko te dwa worki były trefne.

Ja kupowałem orzecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, HarryH napisał:

Urzekł mnie napis polski producent na ruskim węglu :-)

Witam koleżeństwo.

Przyprawy firmy K...s. godło teraz polska, wyprodukowano w Polsce, kod 590.....

Pieprz i cynamon.....rośnie koło mnie na trawniku:)

Urzekające.... ¯\_(ツ)_/¯....raczej normalka.

Pozdrawiam YARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.