Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ekogroszek od Imex - Piechota


xxyyzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Czy ktoś używał ekogroszek z firmy Imex - Piechota?

Mają dostępne trzy rodzaje Anmag, Anmag Błękitny i Anmag Gold. Dostępny jest również u nich grysik i ekomiał, a także groszkomiał ale w granulacji do 40mm.

Czy ktoś używa/używał któreś z  tych paliw i może je polecić?

Pracownicy na składzie są oszczędni w informacjach z jakiego źródła jest ich węgiel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Z tego co wiem to mają z Piasta Ziemowita i jeszcze jakiś ale kilka kilometrów od nich u mnie na składzie Piasta sprzedają luzem po 760zł nie nazywając go anmakiem czy jakos tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
Czy ktoś używał ekogroszek z firmy Imex - Piechota?
Mają dostępne trzy rodzaje Anmag, Anmag Błękitny i Anmag Gold. Dostępny jest również u nich grysik i ekomiał, a także groszkomiał ale w granulacji do 40mm.
Czy ktoś używa/używał któreś z  tych paliw i może je polecić?
Pracownicy na składzie są oszczędni w informacjach z jakiego źródła jest ich węgiel. 
Co to za kosmiczne nazwy

Przeca to czorny wungel



Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent z moich okolic. Węgla jeszcze nie kupowałem od nich ale mocno rozważam. Pieklorz (producent Sekom) testował na tym węglu palniki i sam używał. Jak na mieszankę to pewnie będą i lepsze i gorsze dostawy. Na początku lutego może coś od nich kupię. 

W podobnej cenie na Opolszczyźnie jest jeszcze Sambudrol i tu już moge powiedzieć coś wiecej bo tej zimy mam ich ekogorszek power żółty. Ceny na necie dużo za duże ale jest też cennik ze składów i tam już akceptowalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

W Zakrzowie jest skład węgla i on ma Piasta oraz pieklorza Chwałowickiego odpowiednio po 760 oraz 800 zł/tona , w sumie to niedaleko od ciebie , ja od niego biorę . nic tam nie chrzci i nie miesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sambudrol też rozważam. Bardzo fajnie, że mają worki jutowe. Obecnie próbuję dosuszyć karlika w workach foliowych ale jedyna metoda to położyć worek i rozciąć na całej powierzchni boku lub wysypać. Tylko nie po to kupowałem węgiel workowany. Wolę kupić w takim układzie luzem i samemu zworkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Sambudrolem paliłem w czerwonych workach i to sie nazywało PowerMAX a w zółtych jest Power który też sie spoko palił i macie rację że na stronie przesadzają z ceną. U mnie jest skład co sprzedaje ich eko za niższą cenę. Fajnie że worki jutowe bo jest ten groszek suchy ale również sie bardzo pyli ale to jest mały szczegół nie wpływający na pracę kotła :-)). Na tą chwilę cały czas jade na retopalu i również nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chcesz kupować groszek? Bo ja jakoś za 2 tyg max będę przymierzał sie do 1 tony. Gdybyś kupował wcześniej to daj znać co i gdzie wybrałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent podajników wśród których jest fajka V klasy (firma remokoplex) testuje na Anmag Gold. Miałem kiedyś kilka worków na próbę i palił się bardzo dobrze, jednak drogi był wtedy i wybrałem retopal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.