Skocz do zawartości
IGNOROWANY

@ Palnik rynnowy "witkowski"


abcde

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, abcde napisał:

PALNIK RYNNOWY WITKOWSKI...problemy, spostrzeżenia itp...

20181127_184718.thumb.jpg.158b1bb4b451088992ad57c62e93b799.jpg

Witam.

Chcecie? To ze zdjęcia za 2 stówki oddam, takie tam przepychadło spaladło.....

Spali wszystko i teściową w kawałkach, jakość spalania na tyle skuteczna że będzie ona dokuczała jedynie w nosie dokuczała jako pył i dużo sadzy...... i tyle.

Do ciągłego palenia może być.  Słabo moduluje bo słabo pali na małych mocach , na dużych nawet możliwie.

Nie polecam do małych kotłów a już nie daj boże przewymiarowanych. Podatny na cofki ale to chyba rynny tak mają.

Pozdrawiam.YARO

Edytowane przez YaroXylen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, YaroXylen napisał:

20181127_184718.thumb.jpg.158b1bb4b451088992ad57c62e93b799.jpg

Witam.

Chcecie? To ze zdjęcia za 2 stówki oddam, takie tam przepychadło spaladło.....

Spali wszystko i teściową w kawałkach, jakość spalania na tyle skuteczna że będzie ona dokuczała jedynie w nosie dokuczała jako pył i dużo sadzy...... i tyle.

Do ciągłego palenia może być.  Słabo moduluje bo słabo pali na małych mocach , na dużych nawet możliwie.

Nie polecam do małych kotłów a już nie daj boże przewymiarowanych. Podatny na cofki ale to chyba rynny tak mają.

Pozdrawiam.YARO

Zdecydowanie się nie zgodzę....jakich cofek?papierem paliles:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, abcde napisał:

Zdecydowanie się nie zgodzę....jakich cofek?papierem paliles:)

Witam.

Zakładasz temat aby się spierać..... Przepraszam ale tak moje wnuczki robią..... Kopią w drzwi i patrzą jak dorosły zareaguje Ha ha ha

Śmieszne jest, że tyle masz do powiedzenia w temacie.... w którym pierwszy wpis powinien brzmieć....Zdecydowanie się nie zgodzę....PALNIK RYNNOWY WITKOWSKI...problemy, spostrzeżenia itp...

Lubie Ciebie masz lajka ode mnie, ale  ubaw. Ha ha ha

Pozdrawiam YARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną przetestowane wszystkie możliwe ustawienia:obniżenie mocy ,obnizenie m odulacji,obnizenie i mocy i m odulacji...i ciągle działa .....zero problemow...nawet blondynka da rade:)nie obrazajac blondynek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Visitor1230 napisał:

A co to za wynalazek tego Witkowskiego ze taki kosmiczny jest? Rynny moduluja do doopy. Ale ta pewnie ma to cos co moduluje, dobrze obniza, ciagle dziala, ze dla blondynki. Pieknie

Do d...py do jest papier toaletowy....a rynna jest do palenia takiego samego jak kazdy inny palnik...tylko nie kazdy to potrafi ogarnac...niewiem moze wstydzi sie zapytac bo palil x-lat na zwyklej retorcie i mu duma nie pozwala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, abcde napisał:

Jak dla mnie najlepszy na rynku:spali wszystko co przejdzie przez slimak,zero spiekow...zero problemow z ustawieniem:)

 

21 minut temu, abcde napisał:

Na chwilę obecną przetestowane wszystkie możliwe ustawienia:obniżenie mocy ,obnizenie m odulacji,obnizenie i mocy i m odulacji...i ciągle działa .....zero problemow...nawet blondynka da rade:)nie obrazajac blondynek:)

 

3 minuty temu, abcde napisał:

Do d...py do jest papier toaletowy....a rynna jest do palenia takiego samego jak kazdy inny palnik...tylko nie kazdy to potrafi ogarnac...niewiem moze wstydzi sie zapytac bo palil x-lat na zwyklej retorcie i mu duma nie pozwala:)

No to jak w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na inne opinie...moja znasz...Bede miał chwilę to nawet wrzucę wykresy z modulacjii...bo jak to inni piszą rynna nie moduluje...brednie .:)

Edytowane przez abcde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Visitor1230

Logiczne. Glupi nie ogarnie bo nie potrafi pewnie. A blondi da rade. Bo zero problemow z ustawieniami. To jasne. Przecierz kolega to bardzo prosto wylozyl. Tylko dlaczego tak dobitnie? Ciekawe co by sam Witkowski powiedzial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, abcde napisał:

Poczekaj na inne opinie...moja znasz...Bede miał chwilę to nawet wrzucę wykresy z modulacjii...bo jak to inni piszą rynna nie moduluje...brednie .:)

Myślałem, że zapraszałeś do dyskusji, a to mi wygląda na otwarcie klubu wzajemnej adoracji. Jak podejmujesz się prowadzenia tematu, to unikaj słowa "brednie".

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyrazilem swoja opinie na temat tego palnika...kazdemu polecę kto się zapyta- ...masz inne zdanie ? ...masz prawo...jeździsz całe życie passatem1.9 tdi...twoja sprawa-twój wybór....ja pale na r ynnie...to mój wybor:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Uznałeś ten palnik za bliski ideału, ale to póki co tylko opinia. Wrzuciłbyś chociaż foto z pracującego palnika na różnych paliwach, na różnych mocach, różnych ustawieniach. Foto wymiennika po tygodniu pracy, może wykresy procesu spalania jak masz takie możliwości, proponowane ustawienia wyjściowe dla początkujących, co ten palnik "lubi" najbardziej, itd., itp. Wtedy jest szansa na merytoryczna dyskusję.

Póki co to mamy zajawkę typu: "Moja racja jest najmojsza. Zapraszam do dyskusji".

 

37 minut temu, abcde napisał:

jeździsz całe życie passatem1.9 tdi...twoja sprawa-twój wybór....ja pale na r ynnie...to mój wybor:)

Mam rozumieć, że ten APR to "Mercedes", a reszta zaiwania Passatami? Widzisz, kolejny dowód, że nie nadajesz się na prowadzącego dyskusję. Jedni bredzą, inni palą w kotłach na poziomie starego diesla. 

Brawo Ty.

P.S.
Z racji, że żaden mój post nie jest na temat można je spokojnie przenieść do działu śmieciowego, zaraz obok postów o Passatach 1.9 tdi, moratadelli i płaskiej Ziemi.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadasz tego palnika więc nie rozumiem po co zabierasz wogóle głos...masz inny palnik napisz o swoim...-utknoles w czasa PRL...zostań tam...Twoje bezsensowne komentarze nic nie wnoszą do niczego:(

Są ludzie których interesuję ten palnik..jak się sprawuje...Ciebie bawi pisanie glupkowatych komentarzy...i fajnie ..ciesz się z tego bo tyle Ci zostało..radosc:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.