Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śruba w węglu


szelest

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na lokalnym składzie,Pieklorz chwałowice  luzem po 880 zł.W poniedziałek rano kocioł stoi ,zablokowany ślimak .W węglu była gratisowa "wkładka".Trzeba dokładnie sprawdzać co wrzuca się do kosza.Aktualnie na palniku greenpal.

Wkładka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się musi dziać ,aby było wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś podobną dłuższą gdzieś 20 cm; znalazłem w drzewie, pół godziny kombinowałem jak je powalić, iskry z łańcucha i dym ki czort myślę? Ale dało radę. poz Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Visitor1230

To jeszcze nic. Kiedys jak na stolarni pracowalem, poszla nam cala tarcza na formatowce. Okazalo sie, ze w plycie wiorowej byl wprasowany klucz plaski 32. Dobrze ze nic nikomu sie nie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod budowę musiałem ściąć stary jesion. Miał pewnie z 1.5m średnicy a może i więcej (już nie pamiętam) a korzenia to na STAR-a nie szło podnieść ciężkim sprzętem a do jego wykarczowania trzeba było kilka maszyn, coś jak "dziadek za rzepkę" ;) 

Już pilarze narzekali ale jak potem przyszło mi to poszatkować to w pniu znalazły się kamienie, łańcuchy, kule z 1 czy 2 wojny światowej, kawałek studni itp..;) . Kilka łańcuchów zużyłem ale za to sporo ciepła z tego miałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w popiele znalazłem płaskownik o wymiarach ok 10x2cm. Jakimś cudem nie zblokował ślimaka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.