Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zadana Temp Zaworu


Adach348

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam.Doszedłem do tego że nie mam spieków,piec raczej dąży do uzyskania zadanej temperatury ,tylko  z lewej strony paleniska czasami przewali mi 2-3 węgielki do popielnika .Czy to normalne.? Temperatura na podajniku około 40stopni . Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne przy malym odbiorze ciepla. Jak przyjda mrozy to bedzie sie palic na calym palniku. Mam to samo.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam .Pojawił się kolejny problem . Wszystko jest ok tylko że ,pojawiła się wilgoć na kominie (wychodzi na górnej kondygnacji domu). Temperatura spalin wynosi około 90 stopni,czy to nie za mało? Jak ją podnieść? Piec pracuje w pidzie ,tylko zmniejszyłem podawanie groszku o 15procent bo trochę przewalało węgiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci już dawno temu żebyś dołożył pompę kotłową.

Póki co wyłączyłem ochronę powrotu.Temperatura zadana na piecu 60st , na powrocie jest 45st ...To chyba nie jest żle

Teraz już wiesz po co jest ochrona powrotu.

 

Pomyśl jeszcze czy możesz jakoś ocieplić komin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otworzyłem czopuch na max ,zblokowałem klapkę wentylatora w pozycji otwartej na max.Temperatura spalin wzrosła do około 110-120 stopni.Dziś komin zrobił się cieplutki ,zobaczymy czy wyschnie ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.