Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Tv 55 Cali Polecacie Do 2,5 Tys?


palacz66

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie jaki TV 55 cali polecili byście kupić? Pozdrawiam i z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-55lh630v.bhtml

 

calkiem przyzwoity w tej cenie. Jesli celujesz w 4k to w tej cenie tez cos znajdziesz.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4K chyba bez sensu brać powiem szczerze? Może ktoś jeszcze ma jakieś propozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na hdtv.com i tam pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze 4k nie oplaca sie brac do momentu gdy dostawcy tv nie beda nadawac natywnie w tej rozdzielczosci.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jesteś wymagający do do obrazu, to każdy tv w tej cenie będzie dobry. Ale jeśli jakość obrazu ma  znaczenie, to szukaj czegoś ze stajni panasonica. Philips również "ładnie" wygląda ale problemem w tańszych seriach jest płynność działania. Z LG i Samsunga w tej cenie i wielkości nic ciekawego nie znajdziesz.

 

Ja uwazam ze 4k nie oplaca sie brac do momentu gdy dostawcy tv nie beda nadawac natywnie w tej rozdzielczosci.
 

Błędne myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mógłbyś coś polecić? Jaki Twoim zdaniem byłby ciekawy tv? Będzie on do oglądania kanałów sportowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zaczną najpierw nadawać w FHD.

 

Moi teściowie też myślą nad zmianą kineskopu na coś płaskiego. Ja im mówie, że lepsze dobre FHD niż najtańsze 4k w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla dzieciaków kupiłem jakiś czas temu philips 55puh6101. Jakość zadowalająca za tą cenę. Płynność działania troche wkurza, ale za ta cenę obraz przyzwoity.

W salonie mam plazmę Panasonica seri st i jak dla mnie żaden ze współczesnych lcd nie zbliżył się jakością obrazu do tego tv.

Ja polecam Panasonica, bo każdy lcd tego producenta ma "przyjemny" obraz i rewelacyjną płynność działania (zaleta firefox os). Philipsy szczególnie tańsze modele nie grzeszą płynnością. Sony pod tym względem to porażka. Z lg i samsunga szczególne tańsze modele mają sztucznie podbity obraz, bez kalibracji obrazu źle się na to patrzy. Szczególnie w Samsungach słabo wypada skalowanie obrazu. Jest jeszcze mało znana w polsce marka TCL (swoja droga największy producent paneli lcd) oferujący bardzo dobre tv za niewygórowaną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie konkretne modele podajcie jak możecie do 3 tysiecy. Będzie działał na CP eleven sport itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie konkretne modele podajcie jak możecie do 3 tysiecy. Będzie działał na CP eleven sport itp.

Jak pisałem wejdź na forum hdtv.com tam uzyskasz konkretną odpowiedź. Ja nie jestem na bieżąco więc nic konkretnego od tego modelu philipsa podać nie jestem w stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Jak chcesz mieć ful bajerów i pełny smart to tylko samsung ale jak byś jeszcze chciał używać tv jako tuner satelitarny z możliwością sharingu czyli możliwość zainstalowania oscam-a to tylko i wyłącznie samsung inne marki mogą o tym tylko pomarzyć ale jak cię takie rzeczy nie interesują to kup każdy tv nawet najtańszy i też będzie dobrze a co do 4k to pic na wodę przecież nasi nadawcy nie nadawają jeszcze w pełnym  HD chociaż tak to nazywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny tylko do sportu? A może coś z tych tańszych mógłbyś polecić konkretne modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a co do 4k to pic na wodę przecież nasi nadawcy nie nadawają jeszcze w pełnym HD chociaż tak to nazywają

A treści konsumowane z innych źródeł jak netflix, konsole, pc, bluray, które jak najbardziej zasilają sygnalem uhd to też pić ma wodę? Za rok, dwa kupisz takie coś za grosze podłączysz pod tv 8 będziesz miał 4k, a jak się zatrzymasz w 1080p to kupa. Wg mnie 2,5k to za mało na wybieranie lepszy gorszy, kup obojętnie jaki blisko domu, żeby daleko nie jeździć że zwrotem do serwisu.

 

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiorę ten

http://allegro.pl/telewizor-philips-55pus6561-jbl-go-i-kabel-hdmi-i6935641843.html

Lub

https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-philips-led-55pus6501,id-658176

Skłoniły mnie komentarze innym forum. Matryce w nich są 100Hz i to mnie przekonało choć nie wiem czy warto dokładać te 500zl ale myślę że tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ambilight to jest to co chciałbym mieć w następnym tv jaki kupię. A co do modelu to dobry wybór, tylko cena mocno odbiegła od pierwszych założeń  ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno muszę dołożyć bo tak to kupię szajs za tak niską cenę i będą same klopoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko boję się bo coś tanio z tego x-kom czy to nie jakąś ściema może powystawowych czy coś w tym rodzaju? Miał ktoś doczynienia z nimi?

http://allegro.pl/telewizor-philips-55pus6561-jbl-go-i-kabel-hdmi-i6935641843.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.