Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Aktualizacje Dla Sterowników Kotłów Defro


wwoytek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę ze między v2 a 3 nie biorąc już pod uwagę samego przepływomierza jest jeszcze różnica w samej pracy softu jakoś lepiej to wszystko chodzi:)

Edytowane przez Snoopi21898
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo jest "Adaptive Control" Nadmuch nie jest ciągle taki sam. Na wyświetlaczu pokazuje np. 70% nadmuch, a i tak dmuchawa inaczej pracuje. To słychać nawet.

Edytowane przez gilal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmuchawkę nową kupie jak coś jeszcze lepszego wymyśla:) mam za dużo jak narazie innych wydatków wiecie żonka też ma swoje potrzeby a dom nowy wiec zawsze brak milion innych rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakby sama turbinka nie miała sensu przy v3 to pewnie nawet by Ci nie sprzedali. Tu jest ważny odczyt prawdziwy nadmuchu/przepustowość

Edytowane przez gilal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie gilal też to zauważyłem nawet na liczniku energii jak obserwuje waty to przy 100% raz jest 42 raz 46w. Najlepiej to słychać właśnie.

Dziś jest wiatr i tez dmuchawa głośniej chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi, a nie bez celu dmuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz teraz się przekonałem ze to był dobry zakup bo poprawa na pewno jest. Lepiej wykorzystane paliwo = oszczędność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że sama turbinka nie będzie poprawnie działać czy coś takiego po prostu miałem inna wizję chciałem ją zamontować na wierzchu tzn przekręcić (bo akurat mam takie możliwości) a tu wizja się *** stąd taka decyzja, ale w zamówieniu jeszcze specjalnie pisałem od modelu Rvt12ard a tu masz zonk; )

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie używać wulgaryzmów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko każdy ma swoje upodobania:) tez myślałem ze będzie wieksza audilhr dostał dużą i tez musial w serwisowym zmienić wiec to chyba od dmuchawy zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez problemu Ci wymienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że sama turbinka nie będzie poprawnie działać czy coś takiego po prostu miałem inna wizję chciałem ją zamontować na wierzchu tzn przekręcić (bo akurat mam takie możliwości) a tu wizja się *** stąd taka decyzja, ale w zamówieniu jeszcze specjalnie pisałem od modelu Rvt12ard a tu masz zonk; )

Spokojnie :) nic złego nie miałem na myśli :)

Tak jak pisałem, liczy się odczyt realny

Edytowane przez Ryszard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam K1prv2 i chciałbym się dowiedzieć gdzie można kupić przepływomierz aby wgrać v3. Dzwoniłem do Techa ale jak Pan usłyszał że chce kupić sama turbine to o mało co nie trzasnal słuchawka. Chyba boli ich to że można wgrać soft od v3 do v2. Tak przy okazji czy wygrywając v3 do sterownika z zapalarka nie traci się możliwości korzystania z zapalarka.

Edytowane przez pawkaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapalarka ok.

Pisać do defro i tech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może koledzy podpowiedzą co, gdzie i jak.

Ja wcześniej pisałem na jakiś adres wzięty ze strony defro (nie pamiętam). I ładnie zapytałem się czy można wgrać ten soft v3 i czy nic się nie stanie. Odpowiedź była na tak :) ale żeby to miało sens musi być dmuchawa z turbinką. Więc zamówiłem komplecik :)

Śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem opinie do defro i sami na drugi dzień dzwonili. Miły pan sam zaproponował mi to rozwiązanie. Pózniej pisałem na serwis ze strony internetowej i tez dzwonili na drugi dzień. Zamawiałem na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zamawiałem to ze strony defro zakładka zapytaj o część i o treści      ( zamawiam turbinke ) i adres do przesyłki płatność przy odbiorze łacznie z przesyłką 113zł

Myślę że turbinka będzie działała z każdą dmuchawą czy to wpa 120 czy to wpa117 dla tego że oprogramowanie samo się zaadaptuje to sygnałów dawanych z turbinki.

Edytowane przez audilhr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kolego efekty z turbinką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ciekaw jestem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już jestem pali się ładnie ale no właśnie robi się jeden wielki spiek z niedopalonym węglem. i tak się zastanawiam czy nie zmniejszyć moc czy wydłużyć przerwę i moc nadmuchu tylko czy w górnej czy w dolnej korekcji. spiek robi sie w głębi retorty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi spiekał wydłużyłem przerwy na 50/100 a moc na 65 teraz korekta górna na +8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.