Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kod Do Menu Serwisowego


julo23

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o pomoc mam kociol sas solid ze sterownikiem teh st-555 i hce zalozyc silownik elektryczny proclik jak mam podlaczyc go do sterownika  czy on ma byc podlaczony do zworu dodatkowego 1lub 2 ale tam pokazuje podaj kod rejstracj  jaki to kod 5 cyfrowy

Edytowane przez Byli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kod 0102 w sterownik tech 550 z pid...pokazuje temp wszystkich podlaczonych czujników temp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

A ja mam propozycje....przelecmy wszystkie kody. Ja juz doszedlem do 1500 oraz wszystkie od pelnego tysiaca do kolejnej setki tj. 2000-2100. 3000-3100 itd. Na razie :

4096-palniki.

8888-ustawienia zaawansowane.

9999-menu serwisowe. 

Prosze o przylaczenie sie bo juz palec boli.

Kocil Lazar sf15

Edytowane przez Pisklak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 31.07.2018 o 10:34, KRUSZAK napisał:

Witam,zna ktoś może kod do ustawień parametry producenta  kod serwisowy to 199 kocioł tekla drako duo 15kw regulator to select 1.09

 

W dniu 26.09.2018 o 09:52, anonimm napisał:

KRUSZAK ustaliłeś może ten kod serwisowy do sterownika select 1.09 ? Oprócz tego 0199 jest jeszcze iny kod. 

Koledzy ustaliliście może?
Może komuś innego ten kod wpadł gdzieś w ręce?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dobry den, proaim o radu. Mam jednotku ST-450, ale kdyz nastavim hysterezi na 1°C, tak pri nabehu podavaciho sneku najede po cca 10 startech. Kdyz nastavim hysterezi na 2°C, tak se toto s podavacim snekem nestane a nabehne hned. 

Dekuji za radu:) 

Przetłumaczone przez google translator :Witam, proszę o radę. Mam sterownik ST-450, ale jeśli ustawię histerezę na 1 ° C to zacznie się po około 10 startach, gdy zacznie się zasuw. Gdy ustawię histerezę na 2 ° C to nie stanie się to ze ślimakiem i od razu się uruchomi. Dziękuję za radę :)

Edytowane przez TIMON120777
wpis w obcym języku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam sterownik ecomax 800 r1 kod serwisowy 0000 działa aczkolwiek chciałbym sobie załączyć funkcje fuzzy z czystej ciekoawosci czy ktoś jest w stanie podać kod do innych ukrytych menu ?? Dodam kocioł z podajnikiem firmy enka set.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę moderatora o scalenie z w/w postem dostałem kod od producenta do sterownika ecomax 800r1 menu serwisowe 0000 aktywacja fuzzy Logic i modelu kotła 4096 kocioł enka set.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.12.2022 o 23:33, grantz napisał(a):

Proszę moderatora o scalenie z w/w postem dostałem kod od producenta do sterownika ecomax 800r1 menu serwisowe 0000 aktywacja fuzzy Logic i modelu kotła 4096 kocioł enka set.

Tu jeszcze podejdzie kod 5096 ale to jest do jakiś danych rej. Ale szukam nadal bo u mnie fuzzy logic nie dopala dobrze ekogroszku jak byś coś znalazł jakiś kod był bym wdzięczny 

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 8.11.2017 o 18:06, alien125 napisał(a):

Nic z tego. Hasło 1000 pozwala na podgląd parametrów w menu serwisowym, ale nic się nie da zmienić.

Jestem ciekaw czy można próbować do woli, czy się zablokuje po jakiejś ilości prób.

Witam, czy komuś udało się zdobyć kod do tego kotła ? Inny niż 1000 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.