Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kod Do Menu Serwisowego


julo23

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie wchodzi. Rzecz w tym że zmieniłem regulator pokojowy i w menu serwisowym muszę zmienić ustawienia. Serwis kostrzewy nie chce zrobić tego on-line (a jest taka możliwość), a serwisant za taką usługę woła trzy stówy. Trochę bolesne, jak za 15 minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Też nie wchodzi. Rzecz w tym że zmieniłem regulator pokojowy i w menu serwisowym muszę zmienić ustawienia. Serwis kostrzewy nie chce zrobić tego on-line (a jest taka możliwość), a serwisant za taką usługę woła trzy stówy. Trochę bolesne, jak za 15 minut roboty.

 

Posłuchaj kolego zamiast się irytować i czekać w nieskończoność nie lepiej zadzwonić do serwisu PLUM i się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne bo firma Kostrzewa postanowiła zarabiać jeszcze na obsłudze sterowników które bierze od PLUM i tak się dogadali . Pozostawię to bez komentarza a czytających to i potencjalnych klientów którzy będą chcieli nabyć piec od firmy Kostrzewa radzę się zastanowić - Czy nie pójdą z torbami przy obsłudze pieca.

Mam znajomą koło siebie którzy mają palnik Kostrzewy jak mają kod to Ci upublicznię. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zablokuje to nie karta sim. Tak na marginesie poświęciłem 20 minut stronie Kostrzewy i powiem tak - NIE ZAZDROSZCZĘ WAM UŻYTKOWNIKOM -tylko płakać i płacić srogo. Paranoja, żeby użytkownik nie mógł wnieść parametrów bo Pan od serwisu wie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem pomóc ale niestety firma kostrzewa sama wgrywa plik konfiguracyjny i tylko ona zna kody serwisowe. Tak na marginesie to nie zazdroszczę użytkownikom takich cen ale płacić za econet 300 blisko 1000 zł to przesada gdzie samo urządzenie d-link kosztuje niespełna 100 zł , samo wgranie oprogramowania , żeby tyle kosztowało toż to sabotaż w biały dzień. Radzę omijać z daleka taką firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, ktoś może potwierdzić, że komuś działa kod do ekranu serwisowego i jaki to kod dla sterownika techa ST-750/755?

Albo jakikolwiek dla tech. U mnie kody 5162 5163 5164 dla EKRANU SERWISOWEGO nie działają. Próbowałem kilka innych  i też nic. Użyłem wszystkich z forum i też nie działają. Ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam, jest na forum!

2902 kod do ekranu serwisowego

ST-755

Edytowane przez xzibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam szanowne grono forumowiczów.

Poszukuję kodów serwisowych do sterownika ST-450zPID kocioł SAS SLIM 17kW. prod.2014r.

Obecne posiadane 5162, 5163, 5164...niestety nie pasują.i do ekranu serwisowego również nie pasują. "Szukajkę forumową" uruchomiłem to tylko te znalazłem.  Proszę o pomoc. YARO

Edytowane przez YaroXylen
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stworzyłem temat ale widzę, że niepotrzebnie, ma ktoś kod serwisowy dla sterownika lester elider ( nie mylić z expert pid dynamic), można wpisać max 4 cyfry. Potrzebuje kod by wejść w pełnego serwisanta, gdyż wpisując głupie 0000 pojawia się opcja serwisant, ale tam za dużo się nie podziała, ma ktoś taki sterownik? Dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.